تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امورخارجه به دبیرکل جدیدالانتصاب اتحادیه عرب توصیه کرد برای درک بهتر واقعیت‌های منطقه خلیج‌فارس مناسب است حتی‌الامکان با وقت بیشتری به مطالعه تاریخ و جغرافیای این منطقه بپردازد. بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با مردود شمردن اظهارات مداخله‌جویانه احمد ابوالغیط دبیر کل اتحادیه عرب در بحرین در خصوص جزایر […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امورخارجه به دبیرکل جدیدالانتصاب اتحادیه عرب توصیه کرد برای درک بهتر واقعیت‌های منطقه خلیج‌فارس مناسب است حتی‌الامکان با وقت بیشتری به مطالعه تاریخ و جغرافیای این منطقه بپردازد.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با مردود شمردن اظهارات مداخله‌جویانه احمد ابوالغیط دبیر کل اتحادیه عرب در بحرین در خصوص جزایر سه گانه ایرانی گفت: تکرار این مواضع نادرست هیچ‌گونه تأثیری بر واقعیت‌های تاریخی، جغرافیایی و حقوقی موجود نداشته و نخواهد داشت و این جزایر بخش لاینفکی از سرزمین ایران هستند.

قاسمی به دبیرکل جدیدالانتصاب اتحادیه عرب توصیه کرد برای درک بهتر واقعیت‌های منطقه خلیج‌فارس مناسب است حتی‌الامکان با وقت بیشتری به مطالعه  تاریخ و جغرافیای این منطقه بپردازد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس