تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

یک چشم‌پزشک با اشاره به اینکه گرمای تابستان می‌تواند زمینه‌ساز ناراحتی‌های چشمی شود، گفت: استفاده از قطره چشمی می‌تواند باعث بهتر شدن ناراحتی‌های چشمی در روزهای گرم تابستان باشد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا،جمشید وفا با اشاره به اینکه میزان ترشح اشک در افراد مختلف، متفاوت است، گفت: خشکی چشم یکی از […]


یک چشم‌پزشک با اشاره به اینکه گرمای تابستان می‌تواند زمینه‌ساز ناراحتی‌های چشمی شود، گفت: استفاده از قطره چشمی می‌تواند باعث بهتر شدن ناراحتی‌های چشمی در روزهای گرم تابستان باشد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا،جمشید وفا با اشاره به اینکه میزان ترشح اشک در افراد مختلف، متفاوت است، گفت: خشکی چشم یکی از ناراحتی‌هایی است که افراد به دلیل گرم بودن هوا در تابستان به آن مبتلا می‌شوند.

او ادامه داد: با توجه به حساس شدن چشم در تابستان و اینکه میزان ترشح اشک در افراد متفاوت است، توصیه می‌شود که افراد از قطره‌های چشمی در روزهایی که هوا گرم است، استفاده کنند. این افراد در صورتی که دچار خشکی یا سوزش چشم شدند، بهتر است تحت معاینه یک چشم‌پزشک قرار گیرند تا از بروز سایر ناراحتی‌های چشم جلوگیری شود.

وفا افزود: معمولا گرمای هوا باعث خشکی چشم می‌شود،اما عوامل دیگری نیز در بروز این اختلال دخیل هستند. بنابراین توصیه می‌شود افراد ابتدا به چشم‌پزشک مراجعه کنند و در صورت تشخیص اینکه این اختلال به سبب گرمای هوا است، از قطره چشمی استفاده کنند تا کمتر در معرض ناراحتی‌های چشمی قرار گیرند.

۲۰۱۰۶منبع:ایسکانیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس