تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه خدمات دندانپزشکی در بیمه تکمیلی پوشش داده نشده است، گفت: برای اینکه بتوانیم این خدمات را به تدریج برای فرهنگیان فراهم کنیم توسعه کلینیک‌های دندانپزشکی در دستور کار قرار گرفته است. به گزارش ایسنا، محمد بطحایی امروز ۱۸ شهریور ماه در […]

[ad_1]

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه خدمات دندانپزشکی در بیمه تکمیلی پوشش داده نشده است، گفت: برای اینکه بتوانیم این خدمات را به تدریج برای فرهنگیان فراهم کنیم توسعه کلینیک‌های دندانپزشکی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، محمد بطحایی امروز ۱۸ شهریور ماه در افتتاحیه بزرگترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی فرهنگیان شرق کشور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ارائه خدمات رفاهی و درمانی خاص فرهنگیان برای ارتقاء انگیزه معلمان و کاهش هزینه آنان از ضرورت‌های امروز بوده و در دستور کار دولت یازدهم قرار داشته است.

وی با اشاره به اینکه هر روز شاهد افتتاح پروژه‌هایی نظیر درمانگاه تخصصی دندانپزشکی هستیم، ادامه داد: ۱۲۰ پروژه مشابه تا پایان سال جاری در سطح کشور افتتاح خواهد شد، در شرایطی که منابع دولتی نداریم شاهد جهش در توسعه مراکز رفاهی هستیم.

بطحایی گفت: هتل‌های خوبی برای فرهنگیان در شهرهای مختلف افتتاح شده و خواهد شد که یکی از آن‌ها هتل فرهنگیان در مشهد است که سال‌های سال راکد مانده بود، اما عملیات اجرایی آن دوباره آغاز شده و امیدواریم این هتل تا اوایل سال آینده افتتاح شود، در شهرهای تبریز، فارس، شیراز و … چنین هتل‌هایی در دست اقدام است.

وجود پیوند عمیق میان آموزش و پرورش و معاونت اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری 

دکتر سیدجواد حسینی، معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی در این مراسم و در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: استانداری نماینده عالی دولت است و کار اصلی آن نظارت بر دستگاه‌هاست، سیاست‌گذاری دولت را از طریق دستگاه‌ها اعمال و آن‌ها را با یکدیگر هماهنگ می‌کند.

وی ادامه داد: استاندار خراسان رضوی چهار معاون دارد که یکی از آن‌ها معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی است، در این حوزه باید با دستگاه‌های فرهنگی، سیاسی و امنیتی هماهنگی داشته باشیم و در راس این دستگاه‌ها آموزش‌ و پرورش قرار دارد.

حسینی تصریح کرد: از دلایل قانع شدنم برای پذیرش مسئولیت جدید و ترک ظاهری آموزش و پرورش این بوده که پیوند عمیق و وسیعی بین این دو حوزه وجود دارد. 

معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی افزود: ضریب نفوذ فعالیت‌های کمی و کیفی آموزش و پرورش فعالیت‌های عدالت‌محورانه، مشارکت‌جویانه، برنامه‌ریزانه و مدل انگیزشی آن بیش از پیش ادامه خواهد کرد. 

برنامههای مدیرکل قبلی را پیگیری می‌کنیم

دکتر علیرضا کاظمی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این مراسم و در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: آنچه در آینده انجام خواهیم داد برنامه‌های مدیرکل قبلی است، در همان ریل‌هایی حرکت خواهیم کرد که مدیریت قبلی آن‌ها را برای آموزش و پرورش مهیا کرده است.

وی با اشاره به اینکه همه تلاشم را برای موفقیت دولت تدبیر و امید به کار می‌برم، عنوان کرد: این موضوع اولین وظیفه نماینده دولت است و قطعا این کار را خواهم کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: با وعده‌ای که از معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت خواهیم گرفت اولین مرکز دیالیز در شرق کشور را کلنگ خواهیم زد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس