تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مرکز ملی فضایی گفت: توسعه کاربرد دانش فضایی در سطح دانش‌آموزی یکی از محورهای برنامه فضایی کشور است. توسعه کاربرد دانش فضایی در سطح دانش‌آموزی از محورهای برنامه فضایی کشور است به گزارش ایسنا، دکتر منوچهر منطقی اظهار کرد: تاکید بر توسعه کاربرد دانش فضایی در سطح دانش آموزی و دانشجویی، در آینده […]

[ad_1]

رییس مرکز ملی فضایی گفت: توسعه کاربرد دانش فضایی در سطح دانش‌آموزی یکی از محورهای برنامه فضایی کشور است.

توسعه کاربرد دانش فضایی در سطح دانش‌آموزی از محورهای برنامه فضایی کشور است

به گزارش ایسنا، دکتر منوچهر منطقی اظهار کرد: تاکید بر توسعه کاربرد دانش فضایی در سطح دانش آموزی و دانشجویی، در آینده یکی از اصلی‌ترین محورهای فعالیت‌های مرکز ملی فضایی است.

وی افزود: با توجه به اینکه اعتقاد داریم آموزش‌های کاربردهای حوزه فضایی برای اینکه در اقتصاد کشور کاملاً موثر باشد، باید از سنین پایین‌تری ارائه شود، یکی از محورهایی که در برنامه فضایی کشور در نظر گرفته‌ایم، توسعه آموزش‌های دوران دانش‌آموزی است.

به گفته منطقی، این آموزش‌ها در جهت توسعه کاربردهای فناوری فضایی در تمام حوزه‌های اقتصادی است که یکی از مراکز در نظر گرفته شده، مدارس است.

وی تصریح کرد: دانشگاه‌ها نیز از دیگر نقاط در نظر گرفته است که تلاش می‌کنیم تحقیقات فضایی را که در دانشگاه‌ها بسیار خوب توسعه پیدا کرده است، به تمام دانشگاه‌های کشور که دارای رشته هوافضا باشند، گسترش دهیم.

 

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس