تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

معاون شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع ۳۳ هزار تن مرغ و گوشت برای تنظیم بازار این محصولات در ماه رمضان خبر داد و گفت: هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد دولتی ۵۱۰۰ تومان و هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد دولتی ۲۱ هزار تومان در بازار رمضان عرضه می‌شود. به گزارش گذارنیوز عباس والوزی  اظهار کرد: […]

معاون شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع ۳۳ هزار تن مرغ و گوشت برای تنظیم بازار این محصولات در ماه رمضان خبر داد و گفت: هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد دولتی ۵۱۰۰ تومان و هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد دولتی ۲۱ هزار تومان در بازار رمضان عرضه می‌شود.

مرغ

به گزارش گذارنیوز عباس والوزی  اظهار کرد: براساس تکلیفی که ستاد تنظیم بازار در طرح ضیافت ماه رمضان برای شرکت پشتیبانی امور دام تعیین کرده، سهمیه همه استان‌ها برای توزیع گوشت و مرغ به آنها اعلام شده و به محض برگزاری ستاد تنظیم بازار در استان‌ها و اعلام آمادگی از سوی آنها برای توزیع، سهمیه مرغ و گوشت آن استان ارسال خواهد شد.

وی افزود: موجودی شرکت پشتیبانی امور دام برای گوشت مرغ حدود ۱۱۰ هزار تن و برای گوشت قرمز حدود ۵۰۰۰ تن است که البته موجودی گوشت قرمز شرکت پشتیبانی امور دام با احتساب محموله‌های در حال ارسال و وارداتی بیشتر از این میزان است.

به گفته والوزی ۳۰ هزار تن گوشت مرغ و ۳۰۰۰ تن گوشت قرمز دولتی برای تنظیم بازار ماه رمضان توزیع می‌شود.

قیمت منطقی مرغ کیلویی ۷۰۰۰ تومان است

معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توجه به سیاست‌گذاری‌های انجام شده به نظر می‌رسد افزایش قیمتی برای گوشت و مرغ در بازار شاهد نباشیم.

والوزی ادامه داد: قیمت منطقی برای هر کیلوگرم گوشت مرغ تازه در بازار ۷۰۰۰ تومان است.

وی تاکید کرد: شرکت پشتیبانی امور دام با توجه به ذخایر خود، آمادگی توزیع گوشت قرمز و گوشت مرغ در بازار ماه رمضان به هر میزان را دارد تا شاهد افزایش بی‌رویه قیمت‌ این محصولات نباشیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس