تاریخ انتشار: ۲۶ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] روزنامه بانی فیلم: چند فیلم از تولیدات سینمای ایران و دو فیلم ویدئویی بزودی وارد شبکه نمایش خانگی می شوند. فیلم های سینمایی «سیانور»، «بازگشت لوک خوش شانس» و «نیم رخ ها» از آثار اکران شده در سال جاری و دو فیلم ویدئویی «ناشناس» و «زندگی با نور پایین» بزودی وارد شبکه نمایش خانگی […]

[ad_1]

روزنامه بانی فیلم: چند فیلم از تولیدات سینمای ایران و دو فیلم ویدئویی بزودی وارد شبکه نمایش خانگی می شوند.

توزیع ویدئویی «سیانور»، «نیم رخ ها» و «بازگشت لوک خوش شانس»

فیلم های سینمایی «سیانور»، «بازگشت لوک خوش شانس» و «نیم رخ ها» از آثار اکران شده در سال جاری و دو فیلم ویدئویی «ناشناس» و «زندگی با نور پایین» بزودی وارد شبکه نمایش خانگی می شوند. قصه «سیانور» ساخته بهروز شعیبی که در سال ۹۴ ساخته شده، در دهه ۵۰ می گذرد و محور اصلی آن زندگی عاشقانه یک زوج است که در آن دوره زمانی به تصویر کشیده می شود.

مهدی هاشمی، بابک حمیدیان، هانیه توسلی، بهنوش طباطبایی،حامد کمیلی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

«نیم رخ ها» ساخته مرحوم ایرج کریمی  بزودی توسط هنرنمای پارسیان منتشر می شود. این فیلم درباره چند عضو یک خانواده است و در آن بازیگرانی چون: بابک حمیدیان، سحر دولتشاهی، رویا نونهالی، هومن سیدی، امیرحسین رستمی، بهاران بنی احمدی، شیرین اسماعیلی و سید ابراهیم عمادی به ایفای نقش پرداخته اند.

«بازگشت لوک خوش شانس» به کارگردانی مجید کاشانی فروشان بزودی نیز در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود. این موضوعی کمدی دارد و داستان آن درباره بازگشت لوک خوش شانس اولین فیلم وسترن سینمای ایران است.  قدرت‌الله ایزدی ، فتحعلی اویسی و سیاوش خیرابی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم ویدئویی «ناشناس» به کارگردانی و نویسندگی ناصر ظریف گفتار نیز بزودی  از طرف شرکت تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود. شهاب حسینی، لاله اسکندری و امین تارخ از بازیگران اصلی این «ناشناس» هستند.

فیلم ویدئویی «زندگی با نور پایین» ساخته امیر حسین احدی نیز بزودی در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود. در این فیلم بازیگرانی چون: غلامحسین لطفی، نگین معتضدی و طوفان مهردادیان به ایفای نقش پرداخته اند.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس