تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کتاب «فیودور داستایفسکی: نگاهی به زندگی و آثار» در نشر ققنوس منتشر شده است. عصرایران – این بخش در نظر دارد با معرفی کتاب های مختلف (از تازه های نشر تا پرفروش ترین ها و آثار قابل اعتنا) رسالت خود را در قبال حوزه کتاب و نشر تا حد ممکن ایفا کند. در این […]

[ad_1]

کتاب «فیودور داستایفسکی: نگاهی به زندگی و آثار» در نشر ققنوس منتشر شده است.

عصرایران – این بخش در نظر دارد با معرفی کتاب های مختلف (از تازه های نشر تا پرفروش ترین ها و آثار قابل اعتنا) رسالت خود را در قبال حوزه کتاب و نشر تا حد ممکن ایفا کند. در این بخش در طول هفته کتاب های مختلف به مخاطبان گرامی معرفی می شود تا با این اقدام تلاشی هر چند کوچک در مسیر ترویج فرهنگ کتابخوانی صورت گرفته باشد. مخاطبان عزیز می توانند کتاب های مورد نظر خود را برای معرفی به خوانندگان عصرایران به صورت نظر در انتهای خبر درج کنند.

کتاب «فیودور داستایفسکی: نگاهی به زندگی و آثار» نوشته ی رابرت رد و ترجمه ی  مهران صفوی و میلاد میناکار در نشر ققنوس منتشر شده است.

در توضیحات این کتاب آمده است: «رابرت برد» نویسنده این کتاب در تمامی سطوح اندیشه و زندگی فیودور داستایفسکی به ویژه سویه‌های فرهنگی، سیاسی و ادبی، تحلیلی کامل ارائه داده است. بازتاب بیشتر این موارد به روشنی در آثار این نویسنده بزرگ قرن ۱۹ روسیه هویداست. نویسنده این کتاب با بهره مندی از منابعی که تا کنون در اختیار داستایفسکی پژوهان نبوده است، پرده از زوایایی از زندگی فکری و شخصی داستایفسکی برداشته که در نقد و تحلیل آثار او بس ارزشمند جلوه می‌نماید.

این کتاب با ۳۱۲ صفحه، شمارگان هزار و ۱۰۰ نسخه و قیمت ۱۹۰ هزار ریال منتشر شده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس