تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک ترکیه‌ای آبی‌واناری‌پوشان تمایل زیادی دارد تا با این تیم به فوتبال خود پایان دهد. به گزارش گذارنیوز، آردا توران که به‌تازگی با بارسلونا به روزهای اوجش بازگشته، در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «رادیو اسپور» ترکیه گفت: هدفم قهرمانی با بارسلونا در لیگ قهرمانان است. این تنها جامی است که در دوران حرفه‌ای‌ام کم […]

[ad_1]

هافبک ترکیه‌ای آبی‌واناری‌پوشان تمایل زیادی دارد تا با این تیم به فوتبال خود پایان دهد.

به گزارش گذارنیوز، آردا توران که به‌تازگی با بارسلونا به روزهای اوجش بازگشته، در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «رادیو اسپور» ترکیه گفت: هدفم قهرمانی با بارسلونا در لیگ قهرمانان است. این تنها جامی است که در دوران حرفه‌ای‌ام کم دارم.


وی می‌گوید بازی برای قهرمان لالیگا خاص است و در این باره اظهار داشت: بارسلونا بهترین تیم جهان است. حتی یک دقیقه بازی کردن برای این تیم هم مهم است و بدون اینکه مشکلی داشته باشم، حاضرم حتی با این شرایط برای بارسا بازی کنم. هدفم این است که با بارسا به دوران بازیگری‌ام پایان بدهم.


توران همچنین در خصوص دعوت نشدنش به اردوی اخیر تیم ملی ترکیه از جانب فاتح تریم عنوان کرد: هر موقع که سرمربی از من دعوت کند، در اختیار تیم خواهم بود. در حال حاضر تنها آرزوی موفقیت برای هم‌تیمی‌هایم در بازی‌های پیش‌رو را دارم و امیدوارم به پیروزی برسند.


آردا در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت که دوستی خیلی نزدیکی با لیونل مسی، لوئیز سوارز و نیمار دارد و خیلی تمایل دارد تا یک بازی خیرخواهانه با حضور این سه بازیکن در شهر استانبول ترکیه برگزار کند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس