تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وبسایت نود: بوروسیا دروتموند در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مغلوب بنفیکا شد. دورتموند در یک بازی که به مراتب از میزبانش عملکرد بهتری داشت در نهایت با تک گل میتروگولو مغلوب بنفیکا شد و باید منتظر بازی برگشت بمانند. توماس توخل در کنفرانس خبری پایان بازی گفت: ما بسیار […]

[ad_1]

وبسایت نود: بوروسیا دروتموند در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مغلوب بنفیکا شد.

دورتموند در یک بازی که به مراتب از میزبانش عملکرد بهتری داشت در نهایت با تک گل میتروگولو مغلوب بنفیکا شد و باید منتظر بازی برگشت بمانند.

توماس توخل در کنفرانس خبری پایان بازی گفت:

ما بسیار بسیار خوب بازی کردیم. در نیمه دوم روی تنها شوتی که به سمت دروازه ما زده شد گل خوردیم. حس می کنم بعد از نیمه در زمین حضور نداشتیم، در همان دقایق ابتدایی گل خوردیم و پس از آن توپ و میدان را در اختیار گرفتیم. 

توخل: به عملکرد تیمم افتخار می‌کنم

به خاطر این باخت هیچ بازیکنی را سرزنش نمی کنم. تنها در فوتبال است که شما در کل بازی بر آن مسلط هستید ولی در پایان بازنده از زمین خارج می شوید. قبول این باخت برای ما بسیار سخت و دشوار است. من بابت این نتیجه ناامید هستم اما در عین حال به عملکرد تیم فوق العاده افتخار می کنم.

این نتیجه بازی برگشت را پیچیده خواهد کرد. با توجه به این نتیجه باید قبل از آنکه گل دریافت کنیم گل های زیادی به ثمر برسانیم و در غیر این صورت به مشکل برخواهیم خورد.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس