تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی بورسیا دورتموند اشتباهات سهوی شاگرانش در کارهای دفاعی را عامل اصلی شکست تیمش برابر راسن‌بال اسپورت لایپزیگ عنوان کرد. به گزارش ایسکانیوز، تیم فوتبال بورسیادورتموند، یکی از قدرت‌های اصلی فوتبال آلمان، شب گذشته (شنبه) در هفته دوم بوندس‌لیگا با نتیجه یک بر صفر مغلوب میزبان خود یعنی راسن‌بال اسپورت لایپزیک تازه صعود کرده […]

[ad_1]

سرمربی بورسیا دورتموند اشتباهات سهوی شاگرانش در کارهای دفاعی را عامل اصلی شکست تیمش برابر راسن‌بال اسپورت لایپزیگ عنوان کرد.

به گزارش ایسکانیوز، تیم فوتبال بورسیادورتموند، یکی از قدرت‌های اصلی فوتبال آلمان، شب گذشته (شنبه) در هفته دوم بوندس‌لیگا با نتیجه یک بر صفر مغلوب میزبان خود یعنی راسن‌بال اسپورت لایپزیک تازه صعود کرده شد تا شگفتی بزرگی در فوتبال آلمان رقم بخورد.

توخل ۴۳ ساله که شاگردانش در دقایق پایانی این بازی تن به شکست دادند، پس از بازی به خبرنگاران گفت: ما مرتکب اشتباهات سهوی ناخواسته‌ای در خط دفاعی و البته در میانه زمین شدیم. ما در این بازی فاقد تمرکز لازم بودیم و اشتباهات تاکتیکی زیادی مرتکب شدیم. تا زمانی هم که چینن نقص‌هایی داشته باشیم، نمی‌توانیم بر بازی تسلط داشته باشیم.

وی افزود: البته در طرف مقابل به اندازه کافی موقعیت گلزنی داشتیم، اما از آنها استفاده نکردیم و نتوانستیم برتری را از آن خود کنیم. در نهایت هم گلی دریافت کردیم که اصلاً انتظارش را نداشتیم.

زردپوشان وستفالن در حال حاضر با ۳ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی آلمان هستند.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس