تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بانک ملی ایران همسو با اهداف دولت تدبیر و امید در زمینه رفع محرومیت‌ها و کمک به توسعه مناطق محروم کشور، توجه جدی به انجام مسئولیت‌های اجتماعی داشته است. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، ساخت مدرسه، احداث بیمارستان، درمانگاه‌ و اهدای آمبولانس، ساخت و تکمیل نمازخانه، مسجد، مصلی، […]

[ad_1]

بانک ملی ایران همسو با اهداف دولت تدبیر و امید در زمینه رفع محرومیت‌ها و کمک به توسعه مناطق محروم کشور، توجه جدی به انجام مسئولیت‌های اجتماعی داشته است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، ساخت مدرسه، احداث بیمارستان، درمانگاه‌ و اهدای آمبولانس، ساخت و تکمیل نمازخانه، مسجد، مصلی، حوزه علمیه، تجهیز کتابخانه، مشارکت در طرح پیوند اعضا، احداث مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و معلولان ذهنی و….. تعدادی از پروژه‌هایی است که این بانک به طور مستمر دربرنامه‌ کاری خود داشته است.


براین اساس ظرف چند سال اخیر، بانک ملی ایران با تخصیص و پرداخت مبلغ ۲۱ میلیارد و ۱۳۰میلیون تومان در طرح‌های عام‌المنفعه اجتماعی و فرهنگی مشارکت مالی داشته است.


این بانک برای ساخت ۴۰ مدرسه در مناطق روستایی و محروم کشور، مبلغ ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، جهت احداث بیمارستان، درمانگاه‌ و اهدای آمبولانس مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، برای ساخت و تکمیل نمازخانه، مسجد، مصلی، حوزه علمیه، تجهیز کتابخانه، مرکز فرهنگی، کمک به دانش‌آموزان نخبه محروم مبلغ ۹۲۰ میلیون تومان، جهت احداث مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و معلولان ذهنی مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان پرداخت کرده است.


پرداخت مبلغ ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک نقدی به ستاد دیه کل کشور برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد ناشی از عدم توانایی در پرداخت دیه، پرداخت مبلغ ۶۶۰ میلیون تومان بابت مشارکت در طرح‌ پیوند اعضای بیمارستان مسیح‌ دانشوری از جلوه‌های حضور بانک ملی ایران در طرح‌های عام‌المنفعه و خیریه کشور بوده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس