تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دادستان اسبق کشور گفت: در سال ٨٨ به عنوان دادستان کل کشور،مخالف انتقال زندانیان به کهریزک بودم و پافشاری کردم که این کار انجام نشود . به گزارش ایلنا به نقل از ایرنا، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک شامگاه پنج شنبه در گردهمایی روحانیون شهرستان خمینی […]

[ad_1]

دادستان اسبق کشور گفت: در سال ٨٨ به عنوان دادستان کل کشور،مخالف انتقال زندانیان به کهریزک بودم و پافشاری کردم که این کار انجام نشود .

به گزارش ایلنا به نقل از ایرنا، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک شامگاه پنج شنبه در گردهمایی روحانیون شهرستان خمینی شهر اصفهان گفت: امروز بعضی افراد دخیل در قضیه کهریزک بعد از ٧ سال اعلام می کنند که ما توبه کردیم اما توبه آن ها دیگر اثری ندارد زیرا زیان‌های سنگینی برای کشور داشته است .


وی ادامه داد: این غفلت باعث شد تمام دنیا علیه نظام ما معرکه بگیرند، علیه ما توطئه کنند و قانون تصویب نمایند.


 آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی گفت: در سال ٨٨ در قضیه زندان کهریزک صددرصد مخالف بعضی از اعمال و رفتار مسئولان وقت بودم و در آن زمان به عنوان دادستان کل کشور دستور دادم که انتقال زندانیان صورت نگیرد و حتی آقای اژه ای و دیگران نیز مخالفت خود را در این موضوع اعلام کردند ولی آن ها خودسرانه دست به این حرکت غلط زدند،حالا بعد از ٧ سال اعلام می کنند که اشتباه کرده ایم.


عضو خبرگان رهبری گفت: در زمانی که دادستان کل کشور بودم براثر غفلت بعضی از افراد یک خانم براثر حادثه ای فوت کرد و این موضوع موجب قطع رابطه دولت کانادا با ایران شد .


وی یادآوری کرد: دولت کانادا براثر همین غفلت علیه نظام ما کارشکنی زیادی کرد.


آیت الله دری نجف آبادی بیان داشت: بعضی مواقع به خاطر اشتباه و کار غلط یک فرد ٨٠ میلیون جمعیت زیر سؤال می روند .


وی ادامه داد: یک اشتباه، آثار سوء زیادی را به همراه دارد و ممکن است از یکسو برای کشور و نظام زحمت ایجاد کند و از دیگر سو، موجب استفاده سوء دشمنان شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس