تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” در پنجمین گردهمایی موسسات حفاظتی و مراقبتی مراکز انتظام ناجا ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام محرم و با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش به ویژه سردار” شرفی” اظهار کرد: سلامت و امنیت از بالاترین نعمت ها هستند و باید این دو نعمت را […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” در پنجمین گردهمایی موسسات حفاظتی و مراقبتی مراکز انتظام ناجا ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام محرم و با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش به ویژه سردار” شرفی” اظهار کرد: سلامت و امنیت از بالاترین نعمت ها هستند و باید این دو نعمت را قدر دانسته و از آن حفاظت و صیانت کنیم.


وی با اشاره به شعار هفته ناجا ” همه با هم برای امنیت و آرامش” افزود: ارتباط با نخبگان، مردم و مسئولان و همچنین ارائه خدمات مضاعف به شهروندان و قدردانی از کارکنان ناجا هدف اصلی برنامه های ناجا است .


فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به وجود برخی ناامنی ها در منطقه بیان کرد: با عنایت الهی و به برکت خون شهدا ، هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری، توانمندی نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی و همچنین انسجام و هوشیاری مردمی، امنیت مطلوبی در کشور حاکم است.


وی اضافه کرد: اقتدار جمهوری اسلامی و توانمندی نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین بنیه دفاعی قوی، هر تهدیدی را خنثی می کند. اگر دشمن نمی تواند به اهداف خود برسد به دلیل این است که توانمندی دفاعی بالایی داریم و قدرت بازدارندگی نیز بی تأثیر نیست.


سردار اشتری تأکید کرد: مردم ما پایبند به اصول و ارزش های انقلاب و نظام هستند و یقین بدانید که اگر دشمنان این نظام و در رأس آن آمریکا، قدرت و فرصت داشته باشند به دنبال برهم زدن نظم ، امنیت و ثبات کشور هستند.


فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: انسجام و وحدت مردمی که بر اصول و ارزش ها قرار دارد یکی از دلایل ثبات و امنیت کشور است.


وی ادامه داد: نیروی انتظامی به دلیل، داشتن مسئولیت تأمین امنیت عمومی و در برخی مواقع امنیت ملی، ماموریت سنگینی برعهده دارد.


وی خطاب به نگهبانان محله گفت: شما نماد همکاری و تعامل پلیس و مردم هستید.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس