تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۴

  توافق هسته ای نهایی میان ایران و گروه ۱+۵ در نهایت پس از کش و قوس ها فراوان با موفقیت انجام گرفت، توافقی که در سطح منطقه ای و بین المللی تاثیرات و نتایج مثبت و قابل توجهی را قطعا به همراه خواهد داشت. توافق که تیم مذاکره کنده ایران بر اساس اصول تعیین […]

غضنفر رکن آبادی

 

توافق هسته ای نهایی میان ایران و گروه ۱+۵ در نهایت پس از کش و قوس ها فراوان با موفقیت انجام گرفت، توافقی که در سطح منطقه ای و بین المللی تاثیرات و نتایج مثبت و قابل توجهی را قطعا به همراه خواهد داشت.
توافق که تیم مذاکره کنده ایران بر اساس اصول تعیین شده و با رعایت خطوط قرمز اعلام شده از سوی نظام توانستند به آن دست پیدا کند قطعا تحولات غالب بر جغرافیای منطقه را نیز دست خوش تغییر و تحول خواهد کرد؛ در جبهه مقاومت باید گفت که این توافق باعث افزایش تقویت جبهه مقاومت و بالا رفتن روحیه پایداری و ایستادگی و صلابت در میان تمامی دوستداران جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی ایران در سراسر جهان خواهد شد.
از سوی دیگر، انجام توافق با توجه به خطوط قرمز تعیین شده بیانگر قدرت برتر ایران در منطقه است تا جایی که تمامی یاوه گویی های علیه جمهوری اسلامی ایران به حاشیه رفت و از سوی دیگر این رژیم صهیونیستی است که بیش از گذشته تضعیف شده است.
علاوه بر آن باید گفت که حصول توافق هسته ای عزت مندانه بر اساس اصول تعیین شده نشانگر و بیانگر جایگاه مقتدر ایران در صحنه منطقه ای و بین الملی است و بدون تردید می تواند تاثیرات بسیار مثبتی را بر به ویژه جنبش های مقاومت داشته باشد.
اساسا همه می دانند که رزیم صهیونیستی همواره ازهرگونه دستیابی  به توافق همیشه نگران بوده و ابراز نگرانی می کرد و همواره به غرب در این زمینه هشدار می داد و آن را یک اشتباه می خواند و در این زمینه و برای مانع تراشی همه تلاش خود را به کار گرفت و سنگ اندازی های زیادی را نیز صورت داد؛ اکنون اما این توافق بیانگر آن است که موقیت اسرائیل به عنوان یک رژیم اشغالگر با تقویت جبهه مقاومت و حامیان آن به شدت متزلزل شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس