تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۴

نماینده تهران با اشاره به توفیق هسته‌ای و توافق با گروه ۱+۵ گفت: در حقیقت یک دوره‌ی جدیدی در انقلاب اسلامی آغاز شده است و این توفیق ارزشمند و تاثیر گذار است. به گزارش گذارنیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت علی مطهری درباره توافق هسته ای گفت: توافق هسته‌ای فصل جدیدی را در عرصه‌ی […]

نماینده تهران با اشاره به توفیق هسته‌ای و توافق با گروه ۱+۵ گفت: در حقیقت یک دوره‌ی جدیدی در انقلاب اسلامی آغاز شده است و این توفیق ارزشمند و تاثیر گذار است.

علی مطهری

به گزارش گذارنیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت علی مطهری درباره توافق هسته ای گفت: توافق هسته‌ای فصل جدیدی را در عرصه‌ی روابط خارجی و بهبود فضای اقتصادی ایجاد می‌کند و این توافق در حل و فصل بسیاری از مسائل منطقه‌ای تاثیرگذار خواهد بود.
نماینده تهران  با اشاره به توفیق هسته‌ای و توافق با گروه ۱+۵ گفت: در حقیقت یک دوره‌ی جدیدی در انقلاب اسلامی آغاز شده است و این توفیق ارزشمند و تاثیر گذار است.

وی افزود: با روابط بهتر با کشورهای مختلف ما می‌توانیم بهتر به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی دست یابیم و بر خلاف تفکراتی که معتقدند ما نباید با کشورهای غربی ارتباط داشته باشیم آنچه که بهتر است ارتباط با این کشورهاست و در این مسیر ما آسان‌تر می‌توانیم به هدفهای انقلاب اسلامی دست یابیم.

وی در ارتباط با شرایط جدید کشور بعد از حصول توافق هسته‌ای گفت:‌ اهداف توسعه‌ای تغییری نکرده است و کار تلاش و ایجاد رونق اقتصادی همچنان یک اصل مهم درکشور ماست و این توافق باعث تسهیل در دستیابی به این اهداف خواهد شد.

علی مطهری تاکید کرد:‌ رونق اقتصادی و توسعه روابط سیاسی و حل مسائل منطقه‌ای با اهتمام وتلاش دولت و مردم باید بعد از توافق مورد توجه قرار گیرد و هر کشوری که مردم آن اهل تلاش و کار باشند آن کشور موفق است و باید در هر شرایطی به این مهم توجه نمود.

مطهری در گفت و گو با ایسنا در این خصوص گفت: این موضوع از این بابت اهمیت دارد که ما رسیدن به آرمان‌هایمان را از درون خود جستجو کنیم نه از بیرون

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس