تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۴

سخنگوی کاخ سفید نگرانی‌ها درباره استفاده ایران از مذکرات هسته‌ای برای به جلو بردن برنامه هسته‌ای را رد کرد. سخنگوی کاخ سفید نگرانی‌ها درباره استفاده ایران از مذکرات هسته‌ای برای به جلو بردن برنامه هسته‌ای را رد کرد. به گزارش گذارنیوز جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید گفت: نگرانی ها درباره استفاده ایران از گفتگوهای دیپلماتیک […]

سخنگوی کاخ سفید نگرانی‌ها درباره استفاده ایران از مذکرات هسته‌ای برای به جلو بردن برنامه هسته‌ای را رد کرد.

ارنست

سخنگوی کاخ سفید نگرانی‌ها درباره استفاده ایران از مذکرات هسته‌ای برای به جلو بردن برنامه هسته‌ای را رد کرد.
به گزارش گذارنیوز جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید گفت: نگرانی ها درباره استفاده ایران از گفتگوهای دیپلماتیک برای پیشبرد برنامه هسته ای مسئله ای است که ما از همان آغاز مطلع بودیم و درست نیست.
وی درباره برخی از انتقادها درباره استفاده ایران از مذاکرات دیپلماتیک برای پیشبرد برنامه هسته ای خود گفت: این درست نیست. این نگرانی است که این دولت از همان آغاز آن را حل کرده است.
سخنگوی کاخ سفید افزود: ایران سابقه استفاده از گفتگوهای دیپلماتیک به عنوان پوشش برای پیشبرد برنامه هسته ای خود را داشت اما آن زمانی بود که آنها با نظارت و محدودیت های بین المللی مواجه نشده بودند. به همین جهت شرکای ۱+۵ تاکید کردند ایران در زمان ادامه گفتگوها گام های جدی برای توقف برنامه هسته ای و به عقب راندن برخی از عناصرکلیدی برنامه خود بردارد.
ارنست همچنین گفت: ترجیح ما درباره ایران رسیدن به توافق نهایی است که منعکس کننده تعهدات آنها به بیانیه لوزان باشد. نیاز است ایران تصمیم بگیرد می خواهد به این تعهدات پایبند باشد یا خیر.
وی افزود: رئیس جمهوری آمریکا روشن ساخته است که اگر ایران نخواهد به تعهداتش پایبند باشد، نرسیدن به توافق، بهتر از توافق بد است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس