تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۴
هیلاری کلینتون:

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد دموکرات ها برای انتخابات آتی ریاست جمهوری این کشور در کلیپ تبلیغاتی خود، توافق اخیر با ایران را نتیجه تلاش های خود قلمداد کرد.

به گزارش “گذارخبر” ، در این کلیپ تبلیغاتی که با ادعای سرعت گرفتن ایران در حرکت به سوی ساخت سلاح اتمی شروع می شود، با انتقادهای رسانه های گروه های راست گرای مانند فاکس نیوز در همراهی نکردن روسیه و چین با تحریم های ایران ادامه می یابد که متعاقب آن، کلینتون اعلام می کند که با دیپلماسی بسیار سخت و فشرده و تلاش هایی که صورت داد، روسیه و چین را نیز در اعمال سخت ترین تحریم های تاریخ علیه ایران همراه کرده است.

اظهارات مقامات سابق دولت آمریکا از جمله رابرت گیتس و کالین پاول در تایید عملکرد هیلاری کلینتون، بخشی دیگر از این کلیپ تبلیغاتی است که در نهایت، سخنرانی وزیر امور خارجه سابق آمریکا پخش می شود که می گوید با این توافق، ایران هرگز به سلاح اتمی دست نمی یابد.

توافق ایران و پنج بعلاوه یک از جمله عمده ترین موضوعات تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال دو هزار و شانزده آمریکاست؛ جمهوری خواهان وعده ابطال این توافق را داده اند و دمکرات ها در تلاش هستند از آن دفاع کنند و اجرای برجام را به سود منافع ملی آمریکا و متحدانش از جمله اسرائیل جلوه دهند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس