تاریخ انتشار: ۰۲ تیر ۱۳۹۴

در جلسه صبح امروز وکیل طارمی و سرپرست باشگاه پرسپولیس دو طرف برای ادامه فعالیت این بازیکن در پرسپولیس در کلیات به توافق رسیدند. به گزارش گذار نیوز، وکیل مهدی طارمی صبح امروز با علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس دیدار کرد و طرفین بر سر کلیات قرارداد این بازیکن به توافق رسیدند. جلسه وکیل طارمی […]

در جلسه صبح امروز وکیل طارمی و سرپرست باشگاه پرسپولیس دو طرف برای ادامه فعالیت این بازیکن در پرسپولیس در کلیات به توافق رسیدند.

مهدی طارمی

به گزارش گذار نیوز، وکیل مهدی طارمی صبح امروز با علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس دیدار کرد و طرفین بر سر کلیات قرارداد این بازیکن به توافق رسیدند.

جلسه وکیل طارمی و طاهری صبح امروز در محل این باشگاه برگزار شد و طاهری در این نشست به وکیل طارمی اعلام کرد که مهدی طارمی پسر پرسپولیس است و کسی راضی به از دست دادن پسرش نیست.

طاهری در این جلسه به وکیل طارمی گفت که من شما را وکیل طارمی نمی‌دانم بلکه شما وکیل پرسپولیس هستید و به همین دلیل از شما می‌خواهم خودتان مهدی طارمی را برای بودن در تیمی که همه اعضای آن او را دوست دارند راضی کنید.

در ادامه طرفین بر سر برخی موارد کلی بحث و بررسی کردند و ماحصل آن توافق در این زمینه بود.

مقرر شد در همین رابطه با حضور مهدی طارمی نشست دیگری برگزار و همه موارد نهایی شود.

در همین جلسه در خصوص متمم قرارداد احمد نوراللهی هم توافق شد.

در این خصوص گفتنی است مدیر برنامه‌های طارمی شب گذشته با نمایندگان باشگاه القادسیه کویت دیدار داشت اما تصمیم نهایی را منوط به مذاکره با پرسپولیسی‌ها کرده بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس