تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه لازم است دو موضوع در کمیسیون‌های تخصصی ذیل ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بررسی شود، گفت: یکی از این موضوعات در زمینه تهیه طرحی برای پایش اقدامات بخش‌های مختلف کشور در حوزه جوانان است. به گزارش ایسنا، محمدرضا رستمی در شصت و پنجمین […]

[ad_1]

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه لازم است دو موضوع در کمیسیون‌های تخصصی ذیل ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بررسی شود، گفت: یکی از این موضوعات در زمینه تهیه طرحی برای پایش اقدامات بخش‌های مختلف کشور در حوزه جوانان است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا رستمی در شصت و پنجمین ستاد ملی ساماندهی امور جوانان که امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، افزود: با تهیه این طرح تلاش می‌کنیم همپوشانی فعالیت‌های دستگاه‌ها در حوزه جوانان به حداقل برسد.

معاون وزیر جوانان گفت: در این جهت جلساتی را با دستگاه‌های عضو ستاد ملی ساماندهی امور جوانان برگزار می‌کنیم و نتیجه آن را به ستاد ملی ساماندهی و شورای عالی جوانان ارائه می‌کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در دیداری که با معاون اول رئیس جمهور داشتیم گزارشی از عملکرد ستاد ملی ساماندهی و دستگاه‌های مختلف در حوزه جوانان ارائه شد و قرار است گزارش عملکرد همه دستگاه‌ها تهیه و به هیأت دولت ارائه شود.

گودرزی در پایان با اشاره به مصوبات جلسه قبل ستاد ملی ساماندهی امور جوانان گفت: قرار شد کارگروهی با حضور وزارت بهداشت، مسکن وکشور تشکیل و دو نقطه از کشور به عنوان پایلوت انتخاب شود تا در این نقاط موضوع ساماندهی سکونت‌گاه‌های غیر رسمی مورد توجه قرار گیرد. در این جهت دو شهر مشهد و سبزوار انتخاب شدند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس