تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جمهوری اسلامی ایران و کوبا در جریان سفر رسمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به هاوانا ، برای ارتقای همکاری های خود در زمینه بهداشتی ، درمانی و دارویی، یک یادداشت تفاهم همکاری مشترک امضا کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، این یادداشت تفاهم […]

[ad_1]

جمهوری اسلامی ایران و کوبا در جریان سفر رسمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به هاوانا ، برای ارتقای همکاری های خود در زمینه بهداشتی ، درمانی و دارویی، یک یادداشت تفاهم همکاری مشترک امضا کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، این یادداشت تفاهم همکاری مشترک بهداشتی، پژوهشی، آموزشی و دارویی بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران و وزارت بهداشت عمومی کوبا، در حضور “رائول کاسترو ” و حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روسای جمهوری اسلامی ایران و کوبا امضا شد.

هیات های عالیرتبه ایران و کوبا، پیش از مراسم امضای این یادداشت تفاهم همکاری ، با حضور روسای جمهوری دو کشور در نشستی مهمترین مسایل و راههای توسعه همکاریهای تهران – هاوانا را بررسی کردند.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس