تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] جمهوری اسلامی ایران و جمهوری سوسیالیستی ویتنام صبح پنجشنبه به وقت هانوی، دو سند همکاری امضا کردند؛ اسنادی که همکاری در حوزه ارتباطات دو کشور را تسهیل خواهد کرد. به گزارش گذارنیوز، این اسناد در پایان مذاکرات مشترک هیات‌های عالی‌رتبه و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی و ترای دای کوانگ روسای جمهوری ایران […]

[ad_1]

جمهوری اسلامی ایران و جمهوری سوسیالیستی ویتنام صبح پنجشنبه به وقت هانوی، دو سند همکاری امضا کردند؛ اسنادی که همکاری در حوزه ارتباطات دو کشور را تسهیل خواهد کرد.

به گزارش گذارنیوز، این اسناد در پایان مذاکرات مشترک هیات‌های عالی‌رتبه و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی و ترای دای کوانگ روسای جمهوری ایران و ویتنام امضا شد.


نخستین سند مربوط به موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و ویتنام در خصوص لغو متقابل روادید برای دارندگان گذرنامه‌های خاص یا خدمت بود که توسط وزیران امور خارجه دو کشور به امضا رسید.

یادداشت تفاهم بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران و وزارت ارتباطات و اطلاعات ویتنام در زمینه همکاری‌های ارتباطات و فناوری‌های ارتباطات نیز دومین سندی بود که امروز به امضا رسید.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس