تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «رجبعلی خسروآبادی» از برگزاری تهرانگردیِ پزشکان به مناسب زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک در نیمه اول شهریور ماه خبر داد. به گزارش ایسنا، مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران توجه به  مشاهیر علم پزشکی در کنار قدردانی از جامعه پزشکان را هدف از برگزاری این گشت نیمروزه عنوان کرد و افزود: شهرت […]

[ad_1]

«رجبعلی خسروآبادی» از برگزاری تهرانگردیِ پزشکان به مناسب زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک در نیمه اول شهریور ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران توجه به  مشاهیر علم پزشکی در کنار قدردانی از جامعه پزشکان را هدف از برگزاری این گشت نیمروزه عنوان کرد و افزود: شهرت پزشکان بزرگ ایرانی فرصت بزرگی در  توسعه گردشگری سلامت است که با بهره‌مندی از اعتبار جهانی که مشاهیر علم  پزشکی در طول تاریخ به ایران داده‌اند، می‌توان گردشگران خارجی بسیاری را ترغیب به درمان در ایران کرد.

وی هزینه درمان، کیفیت بالای تجهیزات بیمارستانی و مهارت پزشکان پایتخت را در مقایسه با سایر کشورهای همسایه از  ظرفیت‌های کمتر مورد توجه قرار گرفته در حوزه گردشگری سلامت دانست و تاکید کرد: به زودی نشست تخصصی با حضور  مدیران دفاتر خدمات مسافرتی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری پزشکی پایتخت برگزار می‌شود.

او ادامه داد: تهرانگردی پزشکان با مشارکت اداره سلامت شهرداری منطقه ۶ برگزار می‌شود و پزشکان به همراه خانواده خود از مجموعه جهانی کاخ گلستان ، موزه ملی ، موزه آبگینه بازدید می‌کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس