تاریخ انتشار: ۰۸ بهم ۱۳۹۴
عقب نشینی مجلسی ها‌؛

پس از آنکه عادل فردوسی پور مجلسی ها را تهدید به پیگیری از طریق واحد حقوقی سازمان صداوسیما کرد، سخنگوی کمیسیون اصل نود گفت که منظورشان برنامه نود نبوده است.

به گزارش “گذار خبر”، هادی حسینی سخنگوی فراکسیون ورزش در مجلس گفت در مورد انتقاد اخیر عادل فردوسی پور تهیه کننده برنامه ۹۰ به گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در مورد فساد در فوتبال و نام بردن از برنامه پر بیننده تلویزیونی گفت که در این گزارش نام برنامه خاص تلویزیونی نیامده است و تنها بحثی در مورد یک برنامه پر بیننده تلویزیونی شده که اقداماتی در خصوص نقل و انتقال بازیکن و نیز مواردی از این دست انجام می‌دهد بنابراین نامی از برنامه ۹۰ و یا برنامه دیگری نیامده است.

وی افزود: نمی‌توان این را با قاطعیت گفت که منظور گزارش اصل ۹۰ برنامه نود بوده کما اینکه برداشتم از این گزارش این است که این موضوع به برنامه ۹۰ بر نمی‌گرد.

حسینی با مطلوب و خوب خواندن برنامه ۹۰ گفت:‌ معتقدم در سیاست نیز باید برنامه ۹۰ وجود داشته باشد تا تصویر واقعی مسائل را به مردم از جنبه های مختلف نشان دهد.

وی با بیان اینکه برنامه ۹۰ جنبه‌های مثبت و منفی اصلی فوتبال را به تصویر می‌کشد گفت: البته در کشورمان رسم بر این است که جنبه های منفی بیشتر جلوه داده شود با این وجود حق کسی است که اعتراضاتش را نسبت به کمیسیون اصل ۹۰ اعلام کند و حتی طرح دعوا نماید. مجلس نیز مکلف به ارائه مستندات است تا حق کسی ضایع نشود تا افراد بتوانند از خود دفاع کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس