تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴
آیت الله غرویان:

آیت الله غرویان گفت: رفتار دیروز برخی نمایندگان بسیار تأسف بار بود و با هیچ منطقی نمیتوانند آن را توجیه کنند.

به گزارش “گذارخبر” این استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «تیک» اظهار داشت: نمایندگان باید متوجه باشند که گفته هایشان در سراسر دنیا پخش می شود و این به نام اسلام و مجلس شورای اسلامی ثبت می گردد.

وی با اشاره به تهدید صالحی توسط حسینیان گفت: باید نظام اسلامی مسئولیت این رفتار ها را از گوینده مطالبه کند، این ها مطالب بسیار سنگینی است که باور آن برای ما بسیار مشکل است.امیدواریم قوه قضاییه و هیأت نظارت مجلس سریعأ این موضوع را پیگیری کنند.

غرویان افزود: برجام نتیجه حمایت های مقام معظم رهبری بوده است ، تیم مذاکره کننده هم که با اجازه رهبری این مذاکرات را پیش بردند و به نتیجه رساندند،افرادی بسیار دلسوز و در جهت مصالح ملت قدم برداشتند.

استاد حوزه تصریح کرد: به نظر من برجام سند افتخار عزت و سربلندی برای جمهوری اسلامی بوده که در تاریخ ثبت خواهد شد.برجام در حقیقت مذاکره با قله های دیپلماسی جهانی بوده که تیم مذاکره کننده ما با قدرت و توان بسیار در خور ستایشی هم از جنبه های فنی و هم از نظر حقوقی تواستند این سند افتخار را برای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان بیاورند که نتایج آن در آینده برای ملت آشکار خواهد.

وی در پایان گفت: هوشمندی اکثر نمایندگان در جلسه دیروز مجلس سبب شد که کلیات برجام تصویب شود امیدواریم نتایج آن یکی پس از دیگری برای ملت ایران بروز و ظهور داشته باشد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس