تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] یکی از سهمگین‌ترین طوفان‌های آتلانتیک در سال‌های اخیر هم‌اکنون جامائیکا، هائیتی و شرق کوبا را در منطقه کارائیب درنوردیده است. به گزارش ایسنا، بخش‌هایی از جامائیکا با وزش شدید باد و بارش باران روبرو بوده و جاری شدن سیل تعدادی از مسیرهای ارتباطی را در پایتخت این کشور مسدود کرده است. همچنین خطر وقوع […]

[ad_1]

یکی از سهمگین‌ترین طوفان‌های آتلانتیک در سال‌های اخیر هم‌اکنون جامائیکا، هائیتی و شرق کوبا را در منطقه کارائیب درنوردیده است.

به گزارش ایسنا، بخش‌هایی از جامائیکا با وزش شدید باد و بارش باران روبرو بوده و جاری شدن سیل تعدادی از مسیرهای ارتباطی را در پایتخت این کشور مسدود کرده است.

همچنین خطر وقوع طوفان برای هائیتی وجود دارد و پیش بینی می‌شود این منطقه تحت بیشترین آسیب قرار گیرد و با وقوع سیلاب‌ها و رانش زمین مرگبار همراه باشد.

مقامات هائیتی از مردم این کشور درخواست کرده‌اند غذا و آب آشامیدنی برای خود ذخیره و خانه‌های خود را ایمن کنند. هزاران نفر از مردم هائیتی به دنبال زلزله مهیب سال ۲۰۱۰ همچنان در چادر زندگی می‌کنند.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، ‌به گفته کارشناسان طوفان متیو عصر روز گذشته (یکشنبه) به کندی در منطقه کارائیب در جریان بوده و همچنین پیش بینی می‌شود کانون آن از شرق جامائیکا عبور کرده و اواخر امروز (دوشنبه) و پیش از آنکه وارد کوبا شود جنوب غرب هائیتی را درنوردد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس