تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مشاور وزیر کشور در امور بانوان گفت: به منظور تامین نیازهای بانوان باید تنوع پوشاک اسلامی افزایش یابد. فهمیه فرهمندپور در حاشیه برپایی نمایشگاه پوشاک بانوان در ساری در گفت‌وگو با ایسنا مازندران اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با مطرح کردن مشکلات در رفع مسائل بانوان قدم برداریم. مسایل زنان تابعی از متغیرهای مختلف است […]

[ad_1]

مشاور وزیر کشور در امور بانوان گفت: به منظور تامین نیازهای بانوان باید تنوع پوشاک اسلامی افزایش یابد.

فهمیه فرهمندپور در حاشیه برپایی نمایشگاه پوشاک بانوان در ساری در گفت‌وگو با ایسنا مازندران اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با مطرح کردن مشکلات در رفع مسائل بانوان قدم برداریم. مسایل زنان تابعی از متغیرهای مختلف است و چون آسیب‌ها بیشتر است به زنان باید توجه بیشتر شود.

فرهمندپور افزود: سه فرماندار زن و ۱۴ بخشدار زن در وزارت کشور فعالیت می‌کنند که در میان ۴۶۰ فرماندار، فرمانداران زن بسیار موفق عمل کرده‌اند. در تخصیص اعتبارات نباید تبعیضی میان زنان و مردان اتفاق افتد.

وی با بیان اینکه اگر زنان به دنبال مطالبه پوشاک با پوشش اسلامی هستند، باید مسئولان این نوع پوشش را در دسترس قرار دهند، افزود: باید فرهنگ سازی، مطالبه سازی و هنجارسازی در میان جامعه نهادینه شود. این نمایشگاه‌ها در راستای ایجاد فرصت دسترسی زنان جامعه به پوشش‌های مناسب طراحی شد.

مشاور وزیر کشور با تاکید بر اینکه با ایجاد این نمایشگاه علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان زن، زمینه دسترسی به پوشاک مناسب بانوان نیز ایجاد می‌شود، افزود: در طول سال در کشور نمونه‌هایی از این نمایشگاه‌ها اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با تکمیل ظرفیت محصولات در غرفه‌ها، نمایشگاه بسیار مناسبی در مازندران ایجاد می‌شود. باید از ظرفیت‌ها به درستی استفاده شود و در زمینه کاهش آسیب‌های اخلاقی در جامعه برنامه‌ریزی درست و اصولی صورت گیرد. در زمینه تنوع پوشش اسلامی باید گام‌های بلندتری برداریم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس