تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ارسالی به ایلنا در یاسوج، در این نمایشگاه قریب به ۴۰۰ شرکت معتبر داخلی و خارجی در زمینه تأسیسات آب و فاضلاب، سیستم های ابزار دقیق و آزمایشگاه، آخرین دستاوردهای خود را ارائه کردند. دنا صنعت،تنها نماینده کهگیلویه و بویراحمد در این نمایشگاه بین المللی بود که اتفاقا مورد استقبال […]

[ad_1]

به گزارش ارسالی به ایلنا در یاسوج، در این نمایشگاه قریب به ۴۰۰ شرکت معتبر داخلی و خارجی در زمینه تأسیسات آب و فاضلاب، سیستم های ابزار دقیق و آزمایشگاه، آخرین دستاوردهای خود را ارائه کردند.


download-2


دنا صنعت،تنها نماینده کهگیلویه و بویراحمد در این نمایشگاه بین المللی بود که اتفاقا مورد استقبال کم نظیر بازدید کنندگان و به خصوص مدیران صنعت آب و فاضلاب کشور و تجار خارجی حاضر در نمایشگاه قرار گرفت.


در چهار روز زمان برگزاری این نمایشگاه هیأت های تجاری از کشور های ژاپن ، کره ، الجزایر ، آلمان و عمان در غرفه دنا صنعت حضور یافته و از تنوع محصولات این مجتمع دیدن کردند .


علاوه بر این هیئت های تجاری ، وزیر نیرو مهندس چیت چیان ، مهندس نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت ، مجید انصاری معاون حقوقی رئیس جمهور ، معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور ، مهندس جانباز مدیر عامل آب و فاضلاب کشور ، وزیر صنعت عمان و مدیران عامل آب و فاضلاب شهری و روستایی استانهای کشور با حضور در غرفه دناصنعت از نزدیک از محصولات تولید شده این مجتمع عظیم تولیدی بین المللی دیدن نمودند.


download-1


بر پایه این گزارش، در آیین پایانی این نمایشگاه که با حضور وزیر نیرو و معاون رئیس جمهور برگزار شد ، از شرکت های برتر در بخش‌های مختلف به انتخاب کمیته فنی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب تقدیر شد .


به گزارش ایلنا از یاسوج، مجتمع بینالمللی دناصنعت یاسوج هرچند تنها نماینده استان کوچک کهگیلویه و بویراحمد بود اما توانست در میان ۳۹۹ شرکت داخلی و خارجی شرکت کننده در این دوره از نمایشگاه بعنوان شرکت برتر خودنمایی کند و سند افتخار دیگری برای صنعت استان باشد.


گفتنی است در پایان با اهدا لوح تقدیر و تندیس زرین نمایشگاه، از لهراسب باقری، مدیر این مجموعه تقدیر شد .


download-10download-12download-11downloaddownload-5download-4download-3

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس