تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، مدیر کل هواشناسی مازندران در گفتگو با خبرنگاران  با بیان اینکه بیشترین تندباد با سرعت ۱۳۰ کیلومتر در شهرستان قائمشهر ثبت‌شده است که البته لحظه ای بوده است گفت: شدت این تندباد ،که از ساعت ۴ بامداد امروز از سمت غرب مازندران شروع شده بود،در شهرهای آمل ۹۴کیلومتر، نوشهر۶۵ کیلومتر، قائم‌شهر […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، مدیر کل هواشناسی مازندران در گفتگو با خبرنگاران  با بیان اینکه بیشترین تندباد با سرعت ۱۳۰ کیلومتر در شهرستان قائمشهر ثبت‌شده است که البته لحظه ای بوده است گفت: شدت این تندباد ،که از ساعت ۴ بامداد امروز از سمت غرب مازندران شروع شده بود،در شهرهای آمل ۹۴کیلومتر، نوشهر۶۵ کیلومتر، قائم‌شهر ۱۳۰کیلومتر و ساری ۸۰کیلومتر بر ساعت ثبت‌شده است.


نوربخش دادشی با اشاره به اینکه تا ظهر امروز بارشهای نقطه ای و رگباری داریم گفت: از بعدازظهر بارشها در حد پراکنده خواهد بود و فردا هوای استان نیمه ابری و ابری است.


داداشی افزود: همچنین با تأثیر این سامانه تاکنون آمل ۶۸ میلی متر ونوشهر ۴۷میلی‌متر بیشترین بارش را داشته اند. مدیر کل مدیریت بحران مازندران نیز گفت : تند باد بامداد امروز در برخی شهرهای استان خسارت‌هایی داشته است.


احمدی گفت :در شهرهای محمود آباد ،آمل ، بابل، قائمشهر ، سوادکوه شمالی و ساری خسارت وارد شد و بیشترین خسارت در بخش سربندی ساختمانها و شکستن درختها و قطعی برق و آبگرفتگی معابر بوده است.


وی گفت :خوشبختانه تا کنون هیچ گونه مصدومیت ویا کشته ای گزارش نشده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس