تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۴
ادامه خدمت سربازی در پادگان

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی با نظر مسئولان این باشگاه راهی پادگان شد و ادامه دوران خدمتش را در پادگان سپری خواهد کرد.

به گزارش “گذار خبر”، بعد از دیدار استقلال با تراکتورسازی در جام حذفی بود که عملکرد بعضی از بازیکنان از جمله بختیار رحمانی در تیم تراکتورسازی، انتقاد شدید سرمربی و مسئولان این تیم تبریزی را در پی داشت.

بختیار رحمانی که به عنوان سرباز در تیم تراکتورسازی بازی می‌کرد، در چند هفته اخیر تاکید کرده بود که با احتساب کسری خدمتش، تا نیم فصل در تراکتورسازی می‌ماند و سپس از این تیم جدا می‌شود. عملکرد ضعیف این بازیکن در بازی با استقلال و شائبه مذاکره‌اش با مسئولان این باشگاه تهرانی باعث خشم مدیران تراکتورسازی شد تا به فکر تنبیه رحمانی بیافتند.

در نهایت و با تصمیم اعضای هیات مدیره و نظر امیر قلعه نویی، این بازیکن سرباز به جای ادامه بازی در این تیم راهی پادگان شد تا رویایش برای پیوستن به یک تیم دیگر در نیم فصل بر باد برود.

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: قرار بود بختیار از روز گذشته (شنبه) به پادگان برود و ادامه دوران خدمت مقدس سربازی را در پادگان سپری کند.

وی همچنین تاکید کرد که طبق اعلام سردار موسی کمالی کسری خدمت بازیکنانی چون بختیار رحمانی لحاظ نخواهد شد و این بازیکن تا تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ باید به خدمتش ادامه بدهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس