تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی می‌گوید این تیم در نیمه دوم بهتر از استقلال بازی کرد و توانست در نهایت گل تساوی را به ثمر برساند. به گزارش ایلنا، آندو تیموریان، بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز بعد از تساوی این تیم مقابل استقلال اظهار داشت: در ابتدا به همه تماشاگران استقلال و همین‌طور  ماشین‌سازی که […]

[ad_1]

بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی می‌گوید این تیم در نیمه دوم بهتر از استقلال بازی کرد و توانست در نهایت گل تساوی را به ثمر برساند.

به گزارش ایلنا، آندو تیموریان، بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز بعد از تساوی این تیم مقابل استقلال اظهار داشت: در ابتدا به همه تماشاگران استقلال و همین‌طور  ماشین‌سازی که مسافت زیادی را طی کردند و به تهران آمدند تشکر می‌کنم که تیم خود را حمایت کردند. نیمه اول استقلال بهتر از ماشین‌سازی بازی کرد و چند موقعیت صد درصد گل هم داشت، اما متأسفانه یا خوشبختانه نتوانستند از آن استفاده کنند.


وی افزود: از دقیقه ۳۰ به بعد ماشین‌سازی شرایط را در دست گرفت و موقعیت هم داشت، مثل شوت صادقیان که به تیر دروازه خورد. ما نیمه دوم بهتر بازی کردیم و ۴۵ دقیقه مثمرثمر داشتیم که توانستیم گل تساوی را بزنیم.


تیموریان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چند بازیکن از ماشین‌سازی جدا شدند،‌ اما با چهره‌هایی که این تیم گرفته، به نظر می‌رسد هدف فقط ماندن در لیگ نیست، فکر می‌کنید چه اتفاقی رخ دهد، تصریح کرد: ماشین‌سازی بعد از ۲۰ سال به لیگ برتر آمد و این نقطه مثبت تبریز است که سه تیم دارد و آذری‌ها باید به آن افتخار کنند. شرایط تیم ما خوب است، من برای رافخایی آرزوی موفقیت دارم که شنیدم خداحافظی کرده است.ما جوانان خوبی داریم، اما فوتبال بازی کردن آسان نیست، امیدوارم آنها بتوانند به ما کمک کنند و ما جزو ۵ تیم برتر باشیم.


بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی در باره اینکه به نظر می‌رسید خطیبی خیلی عصبانی است، گفت: آیا شما داخل رختکن بودید؟ ما که چیزی ندیدیم و اتفاق خاصی نیفتاد.


تیموریان در مورد اینکه تماشاگران استقلال شما را تشویق کردند و شاید این حمایت یکی، دو سال قبل نبود، خاطرنشان کرد: از هواداران تشکر می‌کنم، آنها را دوست دارم که مرا تشویق کردند، امیدوارم تیم‌شان را حمایت کنند و پشت منصوریان باشند.


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس