تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] با نزدیک شدن به آغاز رقابتهای انتخابی جام جهانی بر شدت برنامه های کادر فنی هم اضافه می شود. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در شرایطی که تنها ۱۸ روز تا آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه زمان باقی مانده، کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان با […]

[ad_1]

با نزدیک شدن به آغاز رقابتهای انتخابی جام جهانی بر شدت برنامه های کادر فنی هم اضافه می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در شرایطی که تنها ۱۸ روز تا آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه زمان باقی مانده، کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان با برنامه‌های متنوعی شرایط بازیکنان را برای حضور در مهم‌ترین رقابت قاره‌ای به وضعیت ایده‌ال و مورد نظر نزدیک‌تر می‌کند.


بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان دیروز و امروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین کرده‌اند. تمرین عصر امروز هم از ساعت ١٨:١۵ (به وقت ایتالیا) آغاز شد که این تمرین در یکی از پنج زمین کمپ تیم‌های ملی ایتالیا برگزار شد.


در این تمرین که طولانی‌ترین تمرین تیم ملی از آغاز اردوی ایتالیا تاکنون بود، کادر فنی تلاش کرد بیشترین زمان تمرین را به انجام کارهای تاکتیکی و راه‌های رسیدن به دروازه و حفظ دروازه اختصاص دهد.


بازیکنان بعد از تمرین‌های معمول و گرم کردن ابتدایی، در دو بخش از جناحین با استفاده از شیوه‌های مختلف راه‌های گلزنی را امتحان کردند. درخشش بازیکنان در این بخش تشویق‌های کادر فنی را به همراه داشت و این باعث شده بود انگیزه بازیکنان افزایش پیدا کند.


در این میان عملکرد خوب سه دروازه‌بان حاضر در اردو هم با تشویق‌های دن‌گاسپار همراه بود.


بعد از این کار تاکتیکی، بازیکنان دقایقی پس از صحبت‌های کارلوس کی‌روش به دو تیم تقسیم شدند و در نیمه زمین بازی تمرینی جدی و در عین حال با نشاطی را پشت سر گذاشتند.

تمرین امروز تیم ملی بیش از ۱۰۰ دقیقه به طول انجامید و بازیکنان بعد از یک تمرین بسیار خوب به استخر رفتند تا برنامه تمرینی امروز هم با دو نوبت به پایان برسد.


IMG_20160815_225538


IMG_20160815_225359


IMG_20160815_225355


به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، در شرایطی که تنها ١٨ روز تا آغاز رقابتهای انتخابی جام جهانی زمان باقی مانده، کادر فنی تیم ملی با برنامه های متنوعی شرایط بازیکنان را برای حضور در مهمترین رقابت قاره ای به وضعیت ایده ال و مورد نظر نزدیکتر می کند.
طی دیروز و امروز بازیکنان در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین کرده اند.
بازیکنان تیم ملی امروز از ساعت ١٨:١۵ تمرین خود را در یکی از پنج زمین کمپ تیمهای ملی ایتالیا آغاز کردند. 
در این تمرین که طولانی ترین تمرین تیم ملی از آغاز اردوی ایتالیا تاکنون بود، کادر فنی تلاش کرد بیشترین زمان تمرین را به انجام کارهای تاکتیکی و راههای رسیدن به دروازه و حفظ دروازه اختصاص دهد.
بازیکنان بعد از تمرینهای معمول و گرم کردن ابتدایی، در دو بخش از جناحین با استفاده از شیوه های مختلف راههای گلزنی را امتحان کردند. درخشش بازیکنان در این بخش تشویقهای کادر فنی را به همراه داشت و این باعث شده بود انگیزه بازیکنان افزایش پیدا کند.
در این میان عملکرد خوب سه دروازه بان حاضر در اردو هم با تشویقهای دن گاسپار همراه بود.
بعد از این کار تاکتیکی، بازیکنان دقایقی پس از صحبتهای کارلوس کی روش به دو تیم تقسیم شدند و در نیمه زمین بازی تمرینی جدی و در عین حال با نشاطی را پشت سر گذاشتند.
تمرین امروز تیم ملی بیش از صد دقیقه به طول انجامید و بازیکنان بعد از یک تمرین بسیار خوب به استخر رفتند تا برنامه تمرینی امروز هم با دو نوبت به پایان برسد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس