تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تمرین نوبت صبح امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی برگزار شد که مدافع ملی‌پوش تیم الاهلی قطر خودش را به اردوی تیم ملی در ایتالیا رساند. به گزارش تابناک ورزشی، تمرین نوبت صبح امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان در کمپ تمرینی کاورچیانو برگزار شد. * پس از بیدارباش صبحگاهی در ساعت هشت صبح، […]

[ad_1]

تمرین نوبت صبح امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی برگزار شد که مدافع ملی‌پوش تیم الاهلی قطر خودش را به اردوی تیم ملی در ایتالیا رساند.

به گزارش تابناک ورزشی، تمرین نوبت صبح امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان در کمپ تمرینی کاورچیانو برگزار شد.

* پس از بیدارباش صبحگاهی در ساعت هشت صبح، بازیکنان به سالن غذاخوری واقع در طبقه اول کمپ رفتند تا بعد از صرف صبحانه آماده تمرین شوند. حضور پژمان منتظری در سالن غذاخوری با خوش و بش و سلام و احوالپرسی از این بازیکن همراه بود و اعضای کادر فنی و بازیکنان به مدافع تیم ملی که خود را از اردوی تیم الاهلی قطر به ایتالیا رسانده بود، خوش‌آمد گفتند.

 

* بعد از صرف صبحانه، بازیکنان با تعویض لباس‌های خود و پوشیدن پیراهن تمرینی آماده نوبت اول تمرین امروز شدند.
* کادر فنی با تقسیم کردن بازیکنان به دو گروه، برنامه تمرینی صبح را برای بازیکنان تشریح کرد. گروه اول شامل علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، محمد طیبی، سعید آقایی، رحیم زهیوی، وریا غفوری، کمال کامیابی‌نیا، داریوش شجاعیان، سروش رفیعی، وحید امیری و احسان حاج‌صفی می‌شد. این گروه از بازیکنان از ساعت ۹:۱۵ تمرین و تست‌های خود را استارت زدند تا کار فنی از شرایط بازیکنان بهتر آگاهی پیدا کند.
* پس از پایان تمرینات این گروه، در ساعت ۱۰:۳۰ گروه دوم بازیکنان که شامل ۱۲ بازیکن دیگر می‌شد، به سالن آمدند. آندرانیک تیموریان، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، عزت‌الله پورقاز، امید ابراهیمی، محمد انصاری، مرتضی پورعلی‌گنجی، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی، مهدی ترابی، رامین رضاییان و مهدی طارمی گروه دوم را تشکیل می‌دادند و آنها هم زیر نظر کار فنی برنامه تمرینی مشابه را انجام دادند.
* برنامه امروز تیم ملی به همین تمرین صبح محدود نمی‌شود و قرار است عصر امروز از ساعت ۱۸ ملی‌پوشان در زمین چمن تمرین کنند.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس