تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال به‌صورت سبک برگزار شد و بازیکنان بیشتر تنیس فوتبال بازی کردند. به گزارش ایسکانیوز،تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۲ برای دیدار مقابل ملوان نوین انزلی در چارچوب رقابت‌های جام حذفی در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد. * طبق تصمیم علیرضا منصوریان، تمرین سبک برگزار […]


تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال به‌صورت سبک برگزار شد و بازیکنان بیشتر تنیس فوتبال بازی کردند.

به گزارش ایسکانیوز،تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۲ برای دیدار مقابل ملوان نوین انزلی در چارچوب رقابت‌های جام حذفی در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* طبق تصمیم علیرضا منصوریان، تمرین سبک برگزار شد، به‌طوری که بازیکنان بیشتر تنیس فوتبال بازی کردند. این تمرین در فضایی شاد برگزار و بازیکنان به همراه منصوریان مدام با هم در حال شوخی کردن بودند.

* خسرو حیدری از تیتر یکی از رسانه‌ها مبنی بر اینکه حیدری فیتیله پیچ شد، ناراحت بود، گلایه‌های خود را به عکاس آن روزنامه منتقل کرد. هافبک استقلال در بخشی از صحبت‌های خود به آن عکاس گفت: کار شما خوب نبوده و صحبت‌هایی که من به‌صورت دوستانه و شخصی در سر تمرین گفتم را در اختیار آن رسانه قرار دادید. تیتر فیتیله‌پیچ به‌نظر من جالب نبود.

* در حرکتی جالب، بازیکنان جهت تقسیم نفرات برای تنیس فوتبال با هم یارکشی کردند و در ادامه برای تعیین زمین به سنگ، کاغذ، قیچی روی آوردند. همچنین از سوی منصوریان برای بازیکنان مسابقه‌ای ترتیب داده شد و هر تیمی مهارت خوبی در تنیس فوتبال داشت، تشویق می‌شد. در یک گروه مهدی رحمتی، فرشید اسماعیلی و میثم مجیدی قرار داشتند و پس از اینکه شکست خوردند، بختیار رحمانی و امین حاج‌محمدی با کنایه رحمتی را شماتت کردند.

* هرایر مگویان که روز گذشته از ناحیه ابرو دچار مصدومیت شده بود، امروز با صورت بانداژ شده در تمرین حاضر شد و به همراه جابر انصاری و بهنام برزای زیر نظر مربی بدنساز به تمرینات اختصاصی روی آوردند.

* غایبان تمرین ملی‌پوشان و امید نورافکن بودند.

* بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان بودند.

* بیشتر بازیکنان استقلال پس از انجام تنیس فوتبال زیر نظر مربی بدنساز به حرکات کششی روی آوردند.

* استقلالی‌ها فردا دو جلسه تمرین خواهند کرد. تمرین نوبت صبح در سالن وزنه مجموعه انقلاب و عصر ساعت ۱۶:۳۰ در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

۶۰۲/۷۰۲منبع:ایسکانیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس