تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مراحل آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان صبح امروز (دوشنبه) نیز پیگیری شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در سومین روز از اردوی تیم ملی در ایتالیا، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی و در دو گروه تمرین کردند. مدت زمان تمرین هر گروه یک […]

[ad_1]

مراحل آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان صبح امروز (دوشنبه) نیز پیگیری شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در سومین روز از اردوی تیم ملی در ایتالیا، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی و در دو گروه تمرین کردند. مدت زمان تمرین هر گروه یک ساعت بود و همه ۲۴ بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی در این تمرین که در سالن برگزار شد، حضور داشتند.

در گروه نخست که کارش را از ساعت ۱۰:۳۰ شروع کرد؛ آندرانیک تیموریان، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، عزت‌الله پورقاز، امید ابراهیمی، محمد انصاری، مرتضی پورعلی‌گنجی، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی، مهدی ترابی، رامین رضاییان و مهدی طارمی حضور داشتند و در گروه دوم که تمریناتش از ساعت ۱۱:۳۰ آغاز شد؛ بازیکنانی همچون علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، محمد طیبی، سعید آقایی، رحیم زهیوی، وریا غفوری، کمال کامیابی‌نیا، داریوش شجاعیان، سروش رفیعی، وحید امیری و احسان حاج صفی دیده می‌شدند.

ملی‌پوشان در طول تمرین جدی و یک ساعته خود با توپ اسفنجی، مدیسین‌بال و کش تمرین کردند.

۶۰۴ / ۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس