تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مربی تیم فوتبال استقلال که روز گذشته به‌دلیل وضعیت جسمانی نامساعدش به بیمارستان رفته بود، در تمرین عصر امروز این تیم حاضر شد. به گزارش ایسکانیوز، تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی این تیم جهت برگزاری دیدار هفته پنجم مقابل ماشین‌سازی تبریز، از ساعت ۱۷ امروز (پنجشنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی آغاز […]

[ad_1]

مربی تیم فوتبال استقلال که روز گذشته به‌دلیل وضعیت جسمانی نامساعدش به بیمارستان رفته بود، در تمرین عصر امروز این تیم حاضر شد.

به گزارش ایسکانیوز، تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی این تیم جهت برگزاری دیدار هفته پنجم مقابل ماشین‌سازی تبریز، از ساعت ۱۷ امروز (پنجشنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی آغاز شد.

* پیش از آغاز تمرین علیرضا منصوریان به خبرنگاران اعلام کرد فقط ۱۵ دقیقه اجازه حضور در تمرین را دارند، در حالی که این موضوع از قبل اطلاع‌رسانی نشده بود.

* علی چینی، مربی تیم فوتبال استقلال که به دلیل وضعیت جسمانی نامساعدش روز گذشته از تمرین راهی بیمارستان شده بود، امروز در کنار آبی‌پوشان حضور داشت.

* چینی پس از بازگشت به تمرینات آبی‌پوشان اعلام کرد که روز گذشته گرما زده شده بود.

* بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از ورود به زمین به بازی تنیس فوتبال پرداختند تا بدن‌های خود را آماده تمرینات هوازی و تاکتیکی کنند.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس