تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس صندوق بازنشستگی کشور گفت: صندوق بازنشستگی در حوزه فولاد و واحدهای احیاء آن و واحدهای پتروشیمی و نیروگاه‌ها تمرکز بیشتری دارد زیرا این مجموعه از حوزه‌هایی است که در آنها مزیت نسبی داریم . محمود اسلامیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در مورد اولویت سرمایه‌گذاری‌ها در صندوق بازنشستگی اظهار داشت: تمرکز صندوق […]

[ad_1]

رئیس صندوق بازنشستگی کشور گفت: صندوق بازنشستگی در حوزه فولاد و واحدهای احیاء آن و واحدهای پتروشیمی و نیروگاه‌ها تمرکز بیشتری دارد زیرا این مجموعه از حوزه‌هایی است که در آنها مزیت نسبی داریم .

محمود اسلامیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در مورد اولویت سرمایه‌گذاری‌ها در صندوق بازنشستگی اظهار داشت: تمرکز صندوق بازنشستگی بیشتر بر روی حوزه‌های دارای مزیت و عمدتا بر روی حوزه انرژی است .  


رئیس صندوق بازنشستگی گفت: صندوق بازنشستگی در حوزه فولاد و واحدهای احیاء آن و واحدهای پتروشیمی و نیروگاه‌ها تمرکز بیشتری دارد زیرا این مجموعه از حوزه‌هایی است که در آنها مزیت نسبی داریم .


وی در پاسخ به این پرسش که مهم‌ترین پروژ‌ه‌های صندوق بازنشستگی که امسال افتتاح می‌شود، چیست؟ ، گفت: یکی از مهم‌ترین طرح‌های ما یک واحد فولادی در هرمزگان است که تا پایان سال افتتاح می شود.


اسلامیان افزود: سبد دارایی‌های مالی به دلیل برخورداری از ویژگی های خاص از قبیل نقدشوندگی و شفافیت دارایی، همواره مورد نظر فعالان بازار سرمایه هستند.


وی با اشاره به ظرفیت تولید ۱٫۶ میلیون تن فولاد در شرکت صبافولاد خلیج فارس افزود: این شرکت امسال در منطقه ویژه اقتصادی بندرعباس به بهره برداری می رسد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس