تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد ،  دلاور بزرگ نیا روز دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: نگرانی های عمومی اساسا ایرادی ندارد. اما اینکه بر این موضوعات تمرکز شود، صنعت گردشگری آسیب می بیند. بزرگ نیا افزود: صنعت گردشگری یک فرصت بی نظیر فرهنگی است تا با تقویت […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد ،  دلاور بزرگ نیا روز دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: نگرانی های عمومی اساسا ایرادی ندارد. اما اینکه بر این موضوعات تمرکز شود، صنعت گردشگری آسیب می بیند.


بزرگ نیا افزود: صنعت گردشگری یک فرصت بی نظیر فرهنگی است تا با تقویت موضوع های مختلف فرهنگی به عنوان یک جاذبه، به توسعه پایدار دست پیدا کنیم.


مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی استان مازندران با اشاره به اینکه تنوع قومی در ایران بیش از قاره اروپاست ، گفت:  این یک موقعیت بسیار مناسب است تا جامعه مهمان خارجی با فرهنگ وآداب و رسوم جامعه میزبان آشنا شود.


وی تصریح کرد: اگر همدلی و همکاری وعزم ملی در حوزه گردشگری شکل بگیرد ، بدون شک دغدغه اصلی کشور که همان بهبود اقتصاد واشتغال است، تحقق خواهد یافت.


مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی استان مازندران گفت: مسوولان فرهنگی کشور باید بیشتر به مقوله فرهنگ بپردازند و با تحقق وشکوفایی این مهم است که سایر بخش ها  متحول می شوند.


بزرگ نیا گفت: اگر در سال ۱۰ میلیون نفر گردشگرمیهمان مازندران را در نظر بگیریم در کمترین میزان ، ۳ هزار میلیارد تومان در چرخه ی اقتصاد استان پول تزریق می شود .


مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی استان مازندران اضافه کرد: اگر درک درست ومثبتی از صنعت گردشگری نمایان شود میزان حضور گردشگران افزایش یافته و در پی آن معضل بیکاری نیز کاهش خواهد یافت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس