تاریخ انتشار: ۱۶ خرد ۱۳۹۴

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید در انتخاب سرمربی استقلال دخالتی نخواهد داشت و هیات مدیره باشگاه به این موضوع ورود خواهد کرد. به گزارش گذار نیوز نصرالله سجادی، درباره مسئولیت جدیدش در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و اینکه ممکن است تمرکزش در وزارتخانه و در آستانه مسابقات المپیک به خاطر این دو […]

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید در انتخاب سرمربی استقلال دخالتی نخواهد داشت و هیات مدیره باشگاه به این موضوع ورود خواهد کرد.

نصرالله سجادی

به گزارش گذار نیوز نصرالله سجادی، درباره مسئولیت جدیدش در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و اینکه ممکن است تمرکزش در وزارتخانه و در آستانه مسابقات المپیک به خاطر این دو باشگاه به هم بخورد، اظهار کرد: این مسائل به هم ارتباطی ندارد. اگر دو باشگاه هیات مدیره و مدیرعامل خوبی داشته باشند، خودشان کار باشگاه را انجام می‌دهند و تمرکز ما هم به هم می‌خورد. در اینصورت استقلال و پرسپولیس در کار من تاثیری نخواهند داشت.

وی درباره اینکه کمیته انتخاب مربیان استقلال رای به «سیموندی» سرمربی فرانسوی داده است، گفت: انتخاب سرمربی به من ارتباطی ندارد و من دخالتی در این مسئله ندارم. خود هیات مدیره سرمربی تیم را انتخاب خواهد کرد.

معاون وزیر ورزش در پایان درباره ناکامی تیراندازان در کسب سهمیه از مسابقات جهانی هم تصریح کرد: ما همیشه از تیراندازی حمایت کرده‌ایم ولی نمی‌توانیم بودجه سایر رشته‌ها را هم به تیراندازی بدهیم.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس