تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مصوبه شورای اقتصاد مربوط به طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار با استفاده از تسهیلات مالی خارجی بنا به درخواست وزارت راه و شهرسازی به مدت یک سال تمدید شد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، جلسه شورای اقتصاد عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار […]

[ad_1]


مصوبه شورای اقتصاد مربوط به طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار با استفاده از تسهیلات مالی خارجی بنا به درخواست وزارت راه و شهرسازی به مدت یک سال تمدید شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، جلسه شورای اقتصاد عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد. در این جلسه که وزرای نیرو، نفت، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز حضور داشتند، درخواست برخی از دستگاه های اجرایی مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

در این نشست بنا به درخواست وزارت راه و شهرسازی، مصوبه شورای اقتصاد مربوط به طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار با استفاده از تسهیلات مالی خارجی، به مدت یک سال تمدید شد.

در این جلسه همچنین با درخواست وزارت نیرو مبنی بر انتشار اوراق مشارکت ریالی و یا صکوک اسلامی مربوط به تعدادی از شرکت های تابعه این وزارتخانه با سرمایه گذاری ۲۳ هزار و ۲۴۸ میلیارد ریال موافقت گردید.

طرح احداث نیروگاه ۹۱۳ مگاواتی لامرد از دیگر درخواست های وزارت نیرو بود که پس از بحث و تبادل نظر به تصویب رسید.

در این نشست همچنین بنا به درخواست وزارت نفت با اعمال برخی اصلاحات در اجرای مصوبه پیشین شورا در خصوص بهینه سازی انرژی موافقت شد.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس