تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رونالدو که تا ۸ ماه پیش زمزمه های جدایی او از رئال و پیوستنش به پاری سن ژرمن به گوش می رسید، پس از آمدن زیدان به جای بنیتس و کسب عنوان قهرمانی با رئال در چمپیونزلیگ، تصمیم به تمدید قرارداد با رئال گرفت. تا دو هفته دیگر خبر تمدید قرارداد کریستیانو رونالدو با […]

[ad_1]

رونالدو که تا ۸ ماه پیش زمزمه های جدایی او از رئال و پیوستنش به پاری سن ژرمن به گوش می رسید، پس از آمدن زیدان به جای بنیتس و کسب عنوان قهرمانی با رئال در چمپیونزلیگ، تصمیم به تمدید قرارداد با رئال گرفت.

تا دو هفته دیگر خبر تمدید قرارداد کریستیانو رونالدو با رئال مادرید رسما اعلام خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، رونالدو که تا ۸ ماه پیش زمزمه های جدایی او از رئال و پیوستنش به پاری سن ژرمن به گوش می رسید، پس از آمدن زیدان به جای بنیتس و کسب عنوان قهرمانی با رئال در چمپیونزلیگ، تصمیم به تمدید قرارداد با رئال گرفت.

 

 

 

 

به ادعای ال کنفیدنسیال، تمدید قرارداد رونالدو هفته اول سپتامبر اعلام خواهد شد و قرار است باشگاه رئال مادرید این اتفاق را همچون یک خرید کهکشانی جشن بگیرد.

رونالدو سال ۲۰۰۹ با رقم ۹۴ میلیون یورو از یونایتد به رئال پیوست و قرارداد فعلی او تا ۲۰۱۸ اعتبار دارد. قرارداد جدید تا ۲۰۲۰ خواهد بود و رونالدو سالانه بالغ بر ۲۰ میلیون یورو خالص از رئال حقوق دریافت خواهد کرد. سود حاصل از حضور رونالدو در کارهای تبلیغاتی باشگاه نیز به این رقم اضافه خواهد شد. رونالدو سالانه ۳۵ میلیون یورو نیز از تبلیغات درامد دارد.

با تمدید قرارداد رونالدو تا ۲۰۲۰، او تا ۳۵ سالگی در رئال خواهد ماند و احتمالا پس از آن راهی تیمی در ایالات متحده می شود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس