تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۴

در صورت ماندن هافبک عراقی استقلال در جمع آبی‌پوشان چند بند جدید به قرارداد این بازیکن اضافه خواهد شد. به گزارش گذار نیوز، جلسه مسئولان باشگاه استقلال با مدیر برنامه‌های جاسم کرار امروز (یکشنبه) برگزار شد که در نهایت طرفین به توافق اولیه رسیدند تا هافبک عراقی در این تیم ماندنی شود. مدیر برنامه‌های کرار […]

در صورت ماندن هافبک عراقی استقلال در جمع آبی‌پوشان چند بند جدید به قرارداد این بازیکن اضافه خواهد شد.

جاسم کرار

به گزارش گذار نیوز، جلسه مسئولان باشگاه استقلال با مدیر برنامه‌های جاسم کرار امروز (یکشنبه) برگزار شد که در نهایت طرفین به توافق اولیه رسیدند تا هافبک عراقی در این تیم ماندنی شود.

مدیر برنامه‌های کرار پس از این جلسه درباره اینکه این بازیکن ماندنی شد اما گویا مسئولان باشگاه استقلال شرط کرده‌اند او دیگر حاشیه نداشته باشد، گفت: کرار حاشیه ندارد، مرتبه قبلی هم باشگاه طلب این بازیکن را نداد و حاشیه ایجاد شد.

طبق صحبت‌هایی که در جلسه امروز صورت گرفت، قرار است بندهایی به قرارداد کرار اضافه شود و مدیر برنامه‌های این بازیکن عراقی بندهای جدید قرارداد را با او در میان بگذارد. در صورتی که این بندها مورد قبول کرار جاسم قرار بگیرد، او به ایران می‌آید تا در تمرینات شرکت کند و در غیر این صورت هم اتفاق دیگری رخ خواهد داد.

پیش از این بهرام امیری، عضو کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال اعلام کرده بود قرار است در قرارداد کرار بندی اضافه شود که اگر این بازیکن غیر فنی از زمین مسابقه اخراج شد، از قرارداد او مبلغی کسر شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس