تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» سریال قابل تقدیری است و باید ارزش این گونه سریال‌های تاریخی که در رسانه ملی تولید و پخش می‌شود را دانست. رئیس شورای نگهبان درباره تخریب سریال معمای شاه گفت: کشورهای غرب و اپوزیسیون به تخریب این سریال می‌پردازند و این موضوعی طبیعی است. به گزارش گروه تسنیم، آیت الله […]

[ad_1]

مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» سریال قابل تقدیری است و باید ارزش این گونه سریال‌های تاریخی که در رسانه ملی تولید و پخش می‌شود را دانست.

رئیس شورای نگهبان درباره تخریب سریال معمای شاه گفت: کشورهای غرب و اپوزیسیون به تخریب این سریال می‌پردازند و این موضوعی طبیعی است.

به گزارش گروه تسنیم، آیت الله احمد جنتی رئیس شورای نگهبان در گفت‌وگویی، ضمن تقدیر از سریال «معمای شاه» به کارگردانی محدرضا ورزی گفت: مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» سریال قابل تقدیری است و باید ارزش این گونه سریال‌های تاریخی که در رسانه ملی تولید و پخش می‌شود را دانست.

وی در ادامه به تخریب‌های صورت گرفته از این سریال پرداخت و افزود: تخریب این سریال توسط کشورهای غرب و اپوزیسیون طبیعی است و نباید به این تخریب‌ها اهمیت داد.

«معمای شاه»، داستان زندگی محمدرضا پهلوی را در سه مرحله روایت ‌کند؛ مرحله اول از سال ۱۳۱۷ که همزمان با بازگشت او از سوییس است تا جدایی از ثریا، مرحله دوم و سوم نیز نفوذ اشرف بر محمدرضا شاه و همچنین وابستگی وی به کشورهای غرب و شرق، تا فرار او از ایران را دربر خواهد داشت.

مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» به‌تهیه‌کنندگی علی لدنی و کارگردانی محمدرضا ورزی تولید شده است

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس