تاریخ انتشار: ۱۶ بهم ۱۳۹۴
مرعشی:

دوستان ما در استان‌ها باید تلاش کنند تا نامزدهایشان مورد تایید شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاحات قرار بگیرد.

به گزارش “گذارنیوز”  حسین مرعشی در اولین کنگره سراسری حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به برگزاری انتخابات شورای مرکزی این حزب اعلام کرد: اولین نکته‌ای که باید در دوره جدید و پس از آغاز به کار این شورای مرکزی باید مورد توجه قرار گیرد، جذب نیروهای موثر سیاسی در استان‌ها و شهرستان‌ها و گسترش تشکیلات است.

وی گفت: کارگزاران سازندگی نیاز به معرفی ندارد و در ۲۰ سالی که از تاسیس این حزب می‌گذرد چه در تشکیل مجلس پنجم چه در جریان دوم خرداد نقش موثری داشته و همچنین هزینه‌هایی که در سال‌های ۸۴ و ۸۸ پرداخت کرده نشان از جایگاه و تاثیرگذاری این حزب در فضای سیاسی ایران دارد.

سخنگوی حزب کارگزاران ادامه داد: دومین اولویت ما بحث آموزش است چرا که ما به نیروهایی نیاز داریم که درباره مسائل مختلف مطلع باشند و حتما شورای مرکزی جدید که از آغاز سال ۹۵ فعالیت خود را شروع می‌کند باید به این مهم توجه داشته باشد.

او ادامه داد: نکته دیگر لزوم برگزاری کنگره‌های استانی حزب پیش از برگزاری کنگره سراسری است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

سخنگوی حزب کارگزاران همچنین با اعلام خبر صدور مجوز نشریه این حزب اعلام کرد: نشریه «سازندگی» به صورت اختصاصی در اختیار اعضای حزب خواهد بود و امیدواریم به کمک همه شما در استان‌ها نخستین شماره این نشریه را پیش از پایان امسال منتشر کنیم.

او خاطر نشان کرد: در طول یکسال و نیم گذشته که آقای نمازی به عنوان معاون امور استان‌ها سرگرم بازسازی حزب بودند، متاسفانه با مقاومت‌هایی روبرو شدیم و هنوز هم در برخی از استان‌ها نوعی ناهماهنگی وجود دارد و بایددقت کنیم ما به انسان‌های مستقلی نیاز داریم که در عین استقلال به همکاری تن می‌دهند.

مرعشی همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفندماه اعلام کرد: تمامی فعالیت‌های انتخاباتی حزب کارگزاران سازندگی در قالب جبهه اصلاحات خواهد بود و آنچه اصلاح‌طلبان و حامیان دولت به جمع‌بندی برسند، نظر حزب کارگزاران است.

او گفت: بر این اساس دوستان ما در استان‌ها باید تلاش کنند تا نامزدهایشان مورد تایید شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاحات قرار بگیرد.

مرعشی در پایان با اشاره به بحث رد صلاحیت‌ها خاطر نشان کرد: هم اکنون رایزنی‌هایی در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاحات با مسئولان در حال انجام است و امیدواریم تعداد زیادی از دوستان ما به رقابت‌های انتخاباتی باز گردند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس