تاریخ انتشار: ۱۶ آبا ۱۳۹۴
ویژه

دیروز صبح و در برنامه ورزش و مردم، حسین فرکی از دستهای پشت پرده صحبت کرد.اما آیا واقعا در کنار رفتن حسین فرکی از سپاهان دستهای پشت پرده نقش داشتند؟

به گزارش “گذار خبر”، حسین فرکی جمعه در برنامه “ورزش و مردم” از نقش دستهای پشت پرده در جدایی اش از سپاهان صحبت کرد. او پیامک هایی را رو کرد و همچنین اعتراض های هواداران را مشکوک دانست.

درست است که فرکی به وضوح عنوان نکرد اما از صحبتهایش مشخص است که او اتفاقات رخ داده در این هفته ها را که منجر به برکناری اش شده را مشکوک می داند. اما چرا فرکی به چنین نتیجه ای رسیده است؟

گفته می شود ساعاتی قبل از بازی حساس سپاهان-استقلال یکی از نزدیکان فرکی که از چهره های شناخته شده و معتبر فوتبال ایران است به او هشدار می دهد که تیمش به استقلال بد می بازد و در نهایت مقدمات اخراج و برکناری او را فراهم می کند.

اتفاقی که بخش اولش رقم خورد و سپاهان در خانه سه-صفر شکست خورد. شاید آن هشدار فرد نزدیک به فرکی موجب شده تا او به دستهای پشت پرده فکر کند.

از طرفی یک سری شواهد هم نشان می دهد بدبینی فرکی بی دلیل است. سپاهان با فرکی شش هفته هیچ تیمی را نبرد شاید اگر یکی از این بازی ها را می برد دیگر نه برکناری پیش می آمد و نه صحبت از دستهای پشت پرده. در همین بازی آخر مقابل استقلال اهواز، فرکی مقابل استقلال که یک-یک مساوی شد در دقایق پایانی چیزی نمانده بود سپاهان گل برتری را بزند اگر آن توپ گل می شد احتمالا فرکی همچنان سرمربی سپاهان بود و هشدار دوست مورد اعتمادش هم بی دلیل به نظر می رسید.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس