تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تازه‌ترین مجموعه عکس‌های «بهرام گوهری» جمعه بیست و دوم مرداد ماه در گالری شکوه رونمایی می‌شود. به گزارش ایلنا، بهرام گوهری در این نمایشگاه ۱۰ قطعه عکس رنگی تازه خود را که در ابعاد ۱۵۰×۷۰ و ۱۸۰×۱۲۰  سانتی‌متر است به نمایش می‌گذارد، این عکس‌ها که همگی قدمت و  فرهنگ کهن ایران را نشان می‌دهد […]

[ad_1]

تازه‌ترین مجموعه عکس‌های «بهرام گوهری» جمعه بیست و دوم مرداد ماه در گالری شکوه رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا، بهرام گوهری در این نمایشگاه ۱۰ قطعه عکس رنگی تازه خود را که در ابعاد ۱۵۰×۷۰ و ۱۸۰×۱۲۰  سانتی‌متر است به نمایش می‌گذارد، این عکس‌ها که همگی قدمت و  فرهنگ کهن ایران را نشان می‌دهد بر روی کاغذ حرفه ای عکاسی چاپ شده‌اند.


گوهری در حدود ۲۰ سال است به صورت حرفه‌ای در زمینه عکاسی و فیلم‌سازی فعالیت می‌کند. او مدت‌هاست انسان را دستمایه اصلی آثارش قرار داده، وی در این نمایشگاه نیز آثاری را  در همین سبک با محوریت موضوعاتی دررابطه با انسان‌ها خلق کرده‌است.


بهرام گوهری متولد ۱۳۶۲ است. او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده، وی عکاسی چند فیلم سینمایی چون چند روز بعد، پاداش سکوت، صدای تهران و …  را بر عهده داشته و در سال ۱۳۸۵ کتاب «چهره هنر» را تالیف کرده است. گوهری شرکت در ۱۵  نمایشگاه انفرادی در ایران و کشورهای دیگر را در کارنامه هنری خود دارد.


نمایشگاه عکس‌های بهرام گوهری تا تاریخ دوم شهریورماه ۹۵ در گالری شکوه دایر خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه (به جز پنجشنبه ها) ساعات ۱۷ تا ۲۱  از این آثار در گالرى شکوه واقع خیابان فرمانیه، بلواراندرزگو، خیابان امیر نوری، پلاک ۱۹ دیدن نمایند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس