تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] زلزله ۶٫۲ ریشتری در مرکز ایتالیا،حداقل ۳۷ کشته و ۱۵۰ نفر مفقود برجای گذاشت. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از بی بی سی، بسیاری از کشته شدگان در روستای پسکارا بودند و این زمین لرزه باعث شد این روستا با خاک یکسان شود. این زمین لرزه در ساعت ۰۳:۳۶ (۰۱:۳۶ به وقت گرینویچ)در […]

[ad_1]

زلزله ۶٫۲ ریشتری در مرکز ایتالیا،حداقل ۳۷ کشته و ۱۵۰ نفر مفقود برجای گذاشت.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از بی بی سی، بسیاری از کشته شدگان در روستای پسکارا بودند و این زمین لرزه باعث شد این روستا با خاک یکسان شود.

این زمین لرزه در ساعت ۰۳:۳۶ (۰۱:۳۶ به وقت گرینویچ)در ۱۰۰ کیلومتری (۶۵ مایلی) شمال شرق رم به وقوع پیوست و به تخریب خانه‌ها و مسیرهای ارتباطی در تعدادی از روستاها و شهرهای کوچک واقع در ۱۴۰ کیلومتری شرق رم انجامید.

با وجود اینکه این زمین لرزه در عمق کم به وقوع پیوست اما شدت آن با زلزله لاکویلا که در آوریل ۲۰۰۹ به وقوع پیوست برابری می کرد. مرکز این زلزله در اطراف اکامولی بود که در آن چندین نفر کشته شدند.
این زمین لرزه برخی از ساختمان ها در پایتخت را به مدت ۲۰ ثانیه تکان داد و ابتدا در منطقه مرزی اومبریا لاتزیو و لومارکه، سپس در بولونیا در جنوب ناپل احساس شد. میزان پس لرزه های آن ۸۰ مرتبه گزارش شده است.

بر اساس گزارش مسئولان خسارت بسیار زیادی به شهر آماتریس وارد شده است و حداقل ۵ نفر از کشته ها از این منطقه بوده اند. عملیات نجات در این شهر ادامه دارد و مردم نیز تلاش می کنند بازماندگان خود را از زیر آوار نجات دهند.

ترجمه :نیوشا یعقوبی

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس