تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بر اثر وقوع زمین‌لرزه فاجعه‌بار در مناطق مرکزی ایتالیا تاکنون دست‌کم ۲۰ تن جان خود را از داست داده‌اند. به گزارش ایسنا، این زمین لرزه ۶.۲ ریشتری اوایل امروز (چهارشنبه) مناطق روستایی کوهستانی در مرکز ایتالیا را به لرزه درآورد و موجب شد تعداد قابل توجهی از ساکنان زیر آوار گرفتار شوند. در این […]

[ad_1]

بر اثر وقوع زمین‌لرزه فاجعه‌بار در مناطق مرکزی ایتالیا تاکنون دست‌کم ۲۰ تن جان خود را از داست داده‌اند.

به گزارش ایسنا، این زمین لرزه ۶.۲ ریشتری اوایل امروز (چهارشنبه) مناطق روستایی کوهستانی در مرکز ایتالیا را به لرزه درآورد و موجب شد تعداد قابل توجهی از ساکنان زیر آوار گرفتار شوند. در این حادثه طبیعی تعداد قابل توجهی از ساکنان منطقه نیز ناپدید شده‌اند.

این زمین لرزه در ساعات ابتدایی صبح امروز و زمانیکه بسیاری از مردم در خواب بودند اتفاق افتاد و به تخریب خانه‌ها و مسیرهای ارتباطی در تعدادی از روستاها و شهرهای کوچک واقع در ۱۴۰ کیلومتری شرق رم منجر شد.

سرویس‌های امداد و نجات به انتشار تصاویر هوایی اقدام کردند که نشان می‌دهد مناطقی از منطقه آماتریس با خاک یکسان شده درحالیکه خیابان‌های منطقه اکامولی مملوء از ویرانه‌های به جا مانده از زلزله شده‌ است.

شهردار اکامولی گفت: هر چه از زمان وقوع زلزله بیشتر می‌گذرد متوجه می‌شویم وضعیت مناطق زلزله زده وحشتناک‌تر از آن چیزی است که تصور می‌شد.

ساکنان مناطق زلزله‌زده پیش از حضور نیروهای امدادیِ مجهز به دستگاه‌های امدادرسانی و سگ‌های انسان‌یاب، خود به جستجوی اعضای خانواده‌شان در میان آوار اقدام کردند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، همچنین بیمارستان شهر آماتریس به شدت خسارت دیده و بیماران به خیابان‌های اطراف منتقل شده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس