تاریخ انتشار: ۰۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حال کی‌روش قصد دارد با بازگرداندن نکونام به اردو، یکی از حامیان مهمش را دوباره در کنار خود داشته باشد تا در آستانه بازی‌های مهم پیش رو پایه‌های قدرت خود را تقویت کند.  به گزارش آی‌اسپورت – «با رضایت و افتخار بزرگ ما از جواد نکونام دعوت کرده‌ایم تا به عنوان مربی به کادر […]

[ad_1]

حال کی‌روش قصد دارد با بازگرداندن نکونام به اردو، یکی از حامیان مهمش را دوباره در کنار خود داشته باشد تا در آستانه بازی‌های مهم پیش رو پایه‌های قدرت خود را تقویت کند.

 به گزارش آی‌اسپورت – «با رضایت و افتخار بزرگ ما از جواد نکونام دعوت کرده‌ایم تا به عنوان مربی به کادر فنی تیم ملی اضافه شود. جواد یک حرفه‌ای تمام عیار است. او دورانی تاریخی در تیم ملی داشت و به مثالی برای همه تبدیل شد». این بخشی از تعریف و تمجیدهای کارلوس کی‌روش و درخواست او از کاپیتان سابق ایران برای بازگشت به تیم ملی است. 

جواد نکونام که نفوذ زیادی بین بازیکنان ملی‌پوش دارد همواره یکی از حامیان اصلی کی‌روش محسوب می‌شد. به گونه‌ای که با حضور او سرمربی تیم ملی تا حدود زیادی خیالش از حواشی احتمالی اطراف تیم راحت بود. حال کی‌روش قصد دارد با بازگرداندن نکونام به اردو، یکی از حامیان مهمش را دوباره در کنار خود داشته باشد تا در آستانه بازی‌های مهم پیش رو پایه‌های قدرت خود را تقویت کند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس