تاریخ انتشار: ۱۱ خرد ۱۳۹۵

-رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: باید تلاش کنیم تا با اجرای طرح نشاط و شادابی اسلامی، این روحیه در جامعه بین خانواده ها و جوانان گسترش یابد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، فاطمه اسکندری روز سه شنبه در آئین گشایش جشنواره گلاب گیری در پارک تندرستی منطقه ۳ شهرداری کرج در فردیس، افزود: امیدوارم با استقبالی که از سوی شهروندان فردیس می شود، بتوانیم تاثیرگذار مثبتی در جهت ارتقاء سرانه های فرهنگی واجتماعی داشته باشیم.
وی افزود: افزایش روحیه نشاط و شادابی موجب افزایش امید به زندگی می شود دستگاه های فرهنگی و اجتماعی باید با تمرکز برروی برنامه های مختلف که موجب ایجاد انگیزه و تغییر روحیه زندگی در جامعه می شود تلاش های هدفمندی داشته و ازهمه ظرفیت ها در ابعاد فرهنگی ، هنری ، مذهبی و ورزشی در این زمینه بهره گیری کنند.
وی اظهار کرد: همه مسئولان و مدیریت شهری در راستای بهبود اجرای برنامه های فرهنگی به کمک شما شهروندان عزیز نیاز دارد هر گاه کاری به دست مردم و با مشارکت مردم سپرده شود این برنامه ها بهتر انجام می شود.
اسکندری افزود: شهرستان فردیس با جمعیت بالایی که دارد نیاز است چنین برنامه هایی استمرار داشته باشد اگر تاکنون آنطور باید و شاید برنامه ها و مراسمها برگزار نمی شده است امیدوارم طرح نشاط و شادابی اسلامی را برای فردیس ادامه داشته باشد تا بتوانیم این گونه خدمات را به مردم این شهرستان ارائه بدهیم.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: این تضمین نیازمند استقبال حضور پرشور شهروندان فردیس می باشد تا قوت قلبی برای همه مسئولان فردیس به ویژه اعضای شورای شهر کرج باشد.
اسکندری افزود: همه اعضای شورای اسلامی شهر کرج نگاه ویژه به شهرستان فردیس دارند اقدامات خوب و سازنده عمرانی و فرهنگی انجام شده ولی کمی و کاستی هایی وجود دارد که با کمک شهروندان و با همت مضاعف مسئولان شهرستان فردیس بتوانیم گامهای مثبتی را در جهت توسعه پایدار برداریم.
۷۴۱۳/۱۵۳۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس