تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] غلامرضا تاج‌گردون در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا از یاسوج گفت: از اینکه کنار کاروان پارالمپیک ایران در ریو هستیم بسیار خوشحالیم و وقتی تلاش‌های فرزندان باغیرت کشورمان را از نزدیک می‌بینیم احساس غرور می‌کنیم. وی با اشاره به حادثه “منا ” و نام گرفتن کاروان ایران در مسابقات پارالمپیک ریو برزیل به […]

[ad_1]

غلامرضا تاج‌گردون در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا از یاسوج گفت: از اینکه کنار کاروان پارالمپیک ایران در ریو هستیم بسیار خوشحالیم و وقتی تلاش‌های فرزندان باغیرت کشورمان را از نزدیک می‌بینیم احساس غرور می‌کنیم.


وی با اشاره به حادثه “منا ” و نام گرفتن کاروان ایران در مسابقات پارالمپیک ریو برزیل به این نام، خاطرنشان کرد: ۱۱۱ ورزشکار ایرانی قرار است پرچم ایران اسلامی را در قالب ۱۲ رشته ورزشی به اهتزار دربیاورند.


نماینده گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی تاکید کرد که بدون‌شک تمام ورزشکاران مسابقات پارالمپیک کشورمان در دفاع از عزت و کیان ایران در حوزه ورزش از خود کوتاهی نشان نخواهند داد.


تاج گردون از موفقیت “سامان پاکباز” به عنوان اولین مدال‌آور کاروان ایران در این مسابقات اظهار شادمانی فراوانی کرد و یادآورشد: امیدواریم بعد از سامان، عزیزان دیگر هم پرچم ایران را به اهتزاز در آورند.


به گزارش ایلنا از یاسوج، غلامرضا تاج‌گردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه، طیبه سیاوشی و فاطمه ذوالقدر به نمایندگی از اعضای کمیسیون‌فرهنگی مجلس و غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در مجلس و عضو هیات‌رییسه فدراسیون جانبازان و معلولان در این سفر حضور دارند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس